Jak zvládnout rozvod s noblesou

Rate this post

Že rozvod není nic jednoduchého o tom není pochyb. Trápíme se, ničíme, naše psychika velmi trpí a my ani náš „ex“ nevíme, jak se s tím vším vypořádat.

Rozvést se dá ale také s noblesou, jak to udělat?

Pokud je na nás vyvíjen tlak, pak reagujeme velmi špatně a děláme věci, které bychom normálně neudělali. Potom dáváme tomu druhému pocit, že si vlastně říká, že je dobře, že se s námi rozloučil. S největší pravděpodobností se nám těžko spí a špatně jí, jmte psychicky vyčerpaní, neustále přemýšlíme o tom, kde se stala chyba a proč k rozvodu dochází, co jsme udělali špatně, na tyto věci ale s největší pravděpodobností nepřijdeme.

Rozhodně se přestaňte trápit a řešit tyto věci například alkoholem. Pokud se vás rozhodl opustit, tak i když to bude strašně těžké, tak svého bývalého nekontaktujte. Je to velmi těžké, ale uvidíte, že kontaktováním ničemu neprospějete.

Samozřejmě, že pokud vás bude kontaktovat on, tak se tomu nevyhýbejte, ale sama tyto první kroky nedělejte. Pokud trpíte psychicky, jako že nejspíš ano, tak si zvyšte jakýmkoliv způsobem sebevědomí. Změňte image, kupte si něco pěkného na sebe, ostatně, to jsou první věci, které žena po rozchodu, nebo když má nového přítele, dělá. Na těchto faktech se pozná většinou, že se ženě v životě děje něco neobvyklého.

Pokud se spolu musíte někde sejít a domluvit se na určitých věcech, pak se sejděte na neutrální půdě, což může být restaurace, kavárna, nebo jiné místo, kde mezi vámi nedocházelo k hádkám a jděte na toto místo s čistou hlavou. Nevyhledávejte žádné konflikty, ale snažte se domluvit na všem v klidu. Buďte ta, co je nad věcí, protože jedině tak si získáte u svého bývalého obdiv. Pokud nechcete, aby vás měl za hysterku a nevyprávěl o vás před kamarády špatně, pak se musíte chtě, nechtě rozejít s noblesou. Řekněte mu, že jeho chování a jednání chápete a nic mu nevyčítáte. Uvidíte, jak na vás změní názor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *