Jak vidí muži make-up

5/5 - (1 vote)

Většina z nás jej používá a kryje s ním nedokonalosti a většina se také líčí právě proto, aby vypadala lépe. Jenže jak se vůbec líbí mužům make-up a vidí jej na nás rádi? To je otázka.

Záleží velmi na tom, jak si make-up dokážeme udělat, jestli nás spíše podtrhne a zvýrazní, nebo jestli nám naopak ublíží, protože nevíme, jak správně na něj. Někomu se líbí ženy přírodní, někomu se líbí takové, které se malují výrazně, ovšem vidět je pak nenalíčené, bývá velkým šokem. Pokud nevíte, jak na správné líčení, poraďte se s vizážistkou. Nechte se od něj nalíčit a uvidíte, že vám to bude slušet. Poté si nechte doporučit líčidla, která na vás použije.

Vůbec se nebojte se opět odlíčit a poprosit vizážistu o to, abyste se nyní mohla nalíčit sama a on vám přitom poradí. Jestliže nechcete být nalíčená příliš, zvolte takzvané nahé líčení, kdy se naličte tak, aby to nebylo poznat. Volte přírodní barvy, které na vás budou vypadat skutečně přirozeně. Pokud se chcete líčit výrazněji, pak volte barvy výraznější.

Nejvíce se naličte tehdy, když jdete někam večer, kde bude šero a kde by se jemné líčení naprosto ztratilo. Pokud jste přesvědčená o tom, že nikdy nemůžete vyjít ven bez líčidel, tak volte alespoň o víkendech, kdy zůstáváte doma, nahé líčení, kdy budete vypadat přirozeněji.

Jaké líčení se líbí mužům, to je individuální, nejlepší je takové, které vám skutečně sekne a je jedno, jestli je výrazné, či není. Musíte vypadat dobře, to je základ. Pokud tomu tak není, nezaujmete. Zapomeňte na to, že si uděláte černou linku pod oko a namalujete si řasy. Vaše vizáž musí být propracovaná, nikoliv takto jednoduchá a navíc neefektivní. V tomto případě totiž možná znamená nenalíčit se vůbec lepší variantu, než to, že si uděláte linku pod okem. Tudy cesta skutečně nevede a pokud nevíte jak to řešit, poraďte se s odborníkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *