Jak poznáte, že je to ten pravý

5/5 - (1 vote)

Máte pocit, že ten muž, se kterým jste se začala vídat jen ten pravý, chcete se za něj vdát, nebo stále tápete? Určitě vám přijde skvělý na začátku, protože jak se říká, když ptáčka lapali, pěkně mu zpívali. Navíc máte růžové brýle a tak nevidíte nedostatky, ale jen přednosti. Ten pravý pohled na vašeho muže přijde, až za nějakou dobu. V začátcích jej tedy ještě úplně tak neposuzujte, ale chvilku si počkejte. Úplně nejlepší je, když už spolu bydlíte a tak můžete začít řešit to, jestli je to ten pravý, či nikoliv. Je vám s ním dobře, protože vás umí rozesmát? Cítíte, že máte špatnou náladu, ale váš partner vám ji umí zlepšit?

Pak je to na dobré cestě. Vykouzlit vám úsměv na tváři je velice důležité a vy pak budete mít pocit, že i když jste z práce vyčerpaná a je toho na vás moc, tak vám váš přítel dokáže zvednout náladu. Víte o sobě, že nejste dokonalá a že máte nedostatky. Pokud vás přítel bere i s tím, je to ten pravý. Není na místě vás za vaše nedostatky kárat, ale brát vás i s nimi. Pokud se vám v posteli snaží maximálně vyhovět a nemyslí jen sám na sebe, tak si jej taktéž važte. Jde-li mu o vaše blaho, je to ten pravý.

Další věc kdy poznáte, že jste si vybrala dobře je ta, že za vámi váš přítel bude vždy stát a to i například tehdy, když se do vás budou navážet jeho kamarádi. Je to sice nepříjemná situace, ale může se to stát. Nikdy se nezavděčíme všem. Plusem také je to, pokud vás rozmazluje. Jestliže by pro vás udělal cokoliv a dokáže si vás hýčkat, tak se jej držte. Vybrala jste si dobře. Pokud máte děti a váš přítel je má rád, tak i to je velmi velká výhra a dala by se říci, že ta největší. Tam to totiž musí fungovat, jinak je se vztahem konec. Pokud se s mužem cítíte šťastná a to i po delší době a klape vám to spolu, tak jste si jistě vybrala dobře. Samozřejmě, že všude je něco, ale převládat by mělo to pozitivní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *