Jak sbalit prodavačku

5/5 - (1 vote)

Máte ve svém oblíbeném obchodě i velmi krásnou prodavačku, která je důvodem toho, že do tohoto obchodu chodíte rád nakupovat? Chtěl byste jí sbalit a nejste si jist jak to udělat? Pak musíte tuto ženu oslovit. Zjistěte si nejprve o ženě informace, které vám pomohou.

Pokud víte jak se jmenuje, pak se podívejte na Facebook, zda má založený profil a podle toho zjistěte informace, je-li zadaná, má-li děti a podobně. Klidně buďte po skončení její pracovní doby u obchodu čistě „náhodou“ a sledujte, odchází-li domu sama, nebo ne.

Zeptejte se jí, zda nechce odvést domů. V prodejně jí pak můžete také oslovit. Zalichoťte jí, zeptejte se jestli by nechtěla přinést něco dobrého, když je celý den v práci a nemůže si ani nikam zajít, doneste jí pozornost a podobně.

Důležité je však, aby prodavačka o kterou máte zájem byla volná a vy nebyl zbytečně za šaška, který kolem prodavačky běhá a ostatní se tím baví. Sledujte její reakce a také to, jak s vámi komunikuje. Pokud jsou to reakce příjemné, budete mít jistě šanci.

Vyhněte se otřepaným frázím, jaké jsou například: a co na to váš přítel, že jste celý den v práci a podobně. Protože tohle je spíše trapné. Snažte se zjistit její stav nenápadněji a nevtíravě. Pomozte si internetem, nebo se optejte známých, zda o této prodavačce něco nevědí.

Prodavačka má každý den kolem sebe mnoho zákazníků, ale vy se jí musíte dostat do podvědomí. Proto si choďte nakupovat častěji a sem tam něco i prohoďte, aby věděla, že se vám líbí a že je vám sympatická. Mějte sebevědomí, ale zbytečně to nepřehánějte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *