Jak sbalit kluka

Jak sbalit kluka
Rate this post

Jak sbalit kluka

Jak sbalit klukaV dnešní době se balí kluci úplně jinak, než tomu bylo například před deseti lety. Dalo by se říci, že to jde snadněji a to především díky internetu a mobilu. Pokud tedy chcete sbalit kluka, zjistěte si na jaké sociální síti má profil.

Jeho profil vám napoví mnoho. Dozvíte se odkud je, co je jeho zájmem, jestli je zadaný, či volný, kdy se narodil, kam chodí na školu, nebo kde pracuje a s těmito informacemi se dá již velice dobře pracovat. Přidáte-li si dotyčného do přátel, máte již z poloviny vyhráno.

 

Budete vědět kam chodí, kam se chystá, co právě dělá, můžete si chatovat, komentovat příspěvky, sdílet příspěvky a dát najevo svou náklonnost. Vaše povídání nebude těžké už jen proto, že budete vědět na jaké téma si máte povídat, budete informováni o tom, co dotyčného baví a co dělá rád … jak ho sbalit.

 

Může také docházet k takzvanému náhodnému setkání, kdy vy se objevíte tam, kde on, protože díky sociální síti budete vědět, kde se právě nachází. Zjistit kdo jsou jeho přátelé, také jistě není od věci a tak i tato informace vám může být velice užitečná.

 

Pokud se vám tedy podaří přidat si svého idola do přátel, pak vězte, že jste na dobré cestě a nebude vůbec těžké, domluvit si schůzku. Na dálku se vše dělá jednodušeji, než říkat dotyčné osobě něco do očí. Domluva online tak pro vás bude snadná.

 

Pokud nemá kluk vašich snů sociální síť, tak má jistě mobilní telefon, který vám situaci balení jistě také hodně usnadní. Pomocí SMS se dá také dobře komunikovat a tak nebude těžké navázat kontakt. Dnešní doba seznamování hraje do karet a my za to můžeme být jedině rádi.Jak sbalit kluka je tak dnes mnohem snadnější než kdysi.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *