Jak na kluky

jak na kluky
Rate this post

Jak na kluky

jak na klukyJak na kluky, aby si vás všimli. Pro kluka musíte být především zajímavá, možná víc než krásná. Jistě sama víte, co je vaší předností a té byste měla využít. Rozhodně pak není na škodu být zajímavá, vtipná a umět se bavit. Žádného kluka jistě nezajímá nafrněná fiflena, co má v ruce jen zrcátko, rtěnku a svůj strašně drahý mobil.

Zapomeňte na kouření. Cigarety jsou zajímavé jen pro ty nejhloupější, mezi těmi budete populární. Ale chcete nějakého pitomečka? Pokud pomineme zdraví, tak cigareta je v dnešní době spolehlivý odpuzovač. Pokud vidím sebehezčí holku, která drží v ruce cigáro, tak ztrácím zájem. Jak na kluky? Rozhodně ne takto.

Čím být zajímavá? Každá z nás je zajímavá ničím jiným a tak byste měla využít své zbraně, kterými můžete ukázat na své přednosti. Zajímavé mohou být vlasy, oči, rty, hezké ruce, či nohy. Zvýrazněte na sobě tu přednost, která je podle vás zajímavá.

Buďte vtipná a ukažte, že se legrace nebojíte. Zapojte se do zábavy a nezkažte žádnou srandu. Jděte do všeho po hlavě s ostatními. Samozřejmě, že může být něco, do čeho se vám nechce. Nikdo neříká, že se musíte nutně zapojit naprosto do všeho.

Rozhodně nebuďte povrchní, zlá a namyšlená. Tento typ kluci nesnášejí ze všeho nejvíc. Povrchní a namyšlené holky jsou nejméně přitažlivé. Zlost se možná neprojeví hned, ale když pak časem vypluje na povrch, tak kluk rychle sbalí kufry a utíká pryč.
Pokud chcete být u kluků oblíbená, pak se s nimi bavte jako kamarádka. Dbejte o sebe, ale nikoliv přehnaně. Hodně důležité je také to, u jakých typů kluků chcete být oblíbená. Pokud jsou to šampoňaci, tak ty chtěj vedle sebe hezké a upravené holky. Pokud to jsou například kluci, co milují punk, tak ty jistě vedle sebe nebudou chtít holku upravenou a vystylovanou, ale holku, která je stejným typem jako jsou oni.
Nic se však nemá přehánět. Buďte v první řadě svá. Dbejte o svůj zevnějšek. Buďte trochu jiná než ostatní i to kluky přitahuje. Originalita je lákadlem. Jistě to znáte z vlastní zkušenosti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *