Jak sbalit blížence

Rate this post

Líbí se vám někdo, kdo se narodil ve znamení blíženců a chcete jej sbalit? Nevíte jak sbalit blížence, co na něj platí a jak si jeho náklonnost získat? Ještě než začnete balit blížence, tak si o jeho povaze něco přečtěte.

Blíženci jsou osoby dvou tváří, bývají nestálí a přelétaví, takže pokud se vám podaří blížence sbalit, budete to s ním mít těžké. Není těžké blížence sbalit, ale těžké je si jej udržet. Proto pokud chcete mít blížence, vězte, že to nebudete mít vůbec lehké.

Proto, abyste blížence sbalili, nepotřebujete mnoho. Blíženec rychle vzplane, bohužel stejnou rychlostí také vychladne. Pokud si budete chtít blížence udržet, pak budete muset být nedostupný a nedávat blíženci své city až tak najevo.

Udržujte blížence neustále v nejistotě, protože to je jediné, co na blížence platí. Dejte mu zázemí, kterého se blíženec nebude chtít vzdát. Díky tomu si jej udržíte. Nemáte-li co blíženci nabídnout, pak do vztahu ani nechoďte, protože by mohlo přijít hořké zklamání.

Blíženec je nestálý a je to člověk, nosící dvě tváře. Může vám připadat stejně úžasný, jako nesnesitelný. U blížence nikdy nevíte, o co mu půjde, protože ani on sám to neví. Když se blíženec do něčeho nadchne, rázem ho to pustí a málokdy dotáhne cokoliv do konce.

S blížencem to nebudete mít lehké. Jeho povaha jemná i silná, je veselý, ale i naštvaný, hodný i zlý. Blíženec má v sobě všechny povahy, které se mění podle jeho nálady. Blížence si neberte za manžela, nebo za manželku. Pokud byste váš vztah zpečetili, znamenalo by to konec. Blíženec nemůže žít v jistotě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *