Jak využít milence

Rate this post

Jak se dá využít milenec

Nechcete být sama, ale nebaví vás mít doma denně muže, který je vám spíš přítěží, než oporou. Už vás nebaví neustále něco řešit, ale úplně sama také být nechcete. Pořiďte si tedy milence. Je to celkem jednoduché, protože muži jsou milenci velmi rádi a jsou na to i hrdí.

Nebudete se muset o dotyčného starat, prát mu, vařit a podstrojovat mu. Uvidíte ho jen tehdy, když ho budete chtít vidět. Po zbytek času budete mít klid jen sama na sebe. Nebudete muset řešit zda koukat na Ulici, nebo na fotbal.

Zažijete chvíle, které budou nabité vášní a to především proto, že si budete jako partneři vzácní a čas který spolu budete trávit pro vás bude vyjímečný a plný jisker. Toto se stálým partnerem nezažijete a jistě za tyto chvíle budete ráda.

Chystáte se jít s kamarádkou do kina, či s kamarádem na kávu? Nikomu se nebudete muset vyzpovídat a hlásit v kolik hodin se hodláte vrátit, proč jste tam byla tak dlouho, nebo proč jste domů nedorazila vůbec. Vše je jen na vás a nikdo vás v tomto směru nebude omezovat.

Nechcete svým dětem představovat nového partnera a chtít po nich, aby si na něj zvykaly, trnout, jak se spolu spřátelí, či nespřátelí a to je další způsob, jak využijete milence. Děti o vašem vztahu nemusí ani vědět a pokud ano, nebudete je novým partnerem nikterak zatěžovat a měnit jejich osobní životy.

Žijete sama, muže nechcete, ale finanční výpomoc by se vám hodila? Tak i to je jeden ze způsobů, jak využít milence. Není nutné si jej hned stěhovat domů, ale co je určitě dobré, aby se s vámi podílel na finančních výdajích, i když samozřejmě nemusí nutně půl na půl. Každá koruna je ale dobrá.

Poslední využití je k tomu, abyste zjistila fakt, že vlastně toužíte po tom mít muže doma. Pokud se nechcete vázat, ale najednou zjišťujete, že vám je líto, když od vás milenec odchází, je čas na změnu. Dozrála jste v to, žít s mužem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *