Celulitida jak na ni

Rate this post

Celulitida jak na ni

Celulitida trápí asi každou ženu. Není to totiž o tom, zda je někdo hubený, nebo tlustý, celulitidu mohou mít i velmi hubené dívky. Boj s ní není nikterak snadný, ale každá z nás jistě touží najít metodu, která opravdu funguje.

V první řadě bychom měli dodržovat pitný režim, nepít perlivé nápoje. Nejlepší je čistá, pramenitá voda. Důležité je pít opravdu hodně. Tento krok je tedy velice vhodný dodržovat, je to takový první a velice důležitý bod, který by se rozhodně neměl podceňovat.

Další, co pro sebe můžeme udělat v boji proti celulitidě je koupit si vhodný krém. Není snadné najít ten nejlepší, ale důležité je zkoušet, zkoušet a zase zkoušet. Dobré je číst recenze na krémy a jimi se také řídit. Určitě vám budou prospěšné a pomohou vám ušetřit peníze.

Před nanesením krému doporučujeme pokožku prokrvit a to buďto peelingem, nebo masážní žínkou. V obchodech se dají sehnat peelingy, určené speciálně na celulitidu. Prokrvená pokožka dokáže zvýšit intenzitu účinků krému.

Toto vše lze ještě navíc doplnit tabletami proti celulitidě, které seženete nejen v lékárně, ale i v drogeriích a které taktéž dokonale pomohou v boji s celulitidou. Pokud budete kombinovat vše tak, jak jsme zde uvedli, uvidíte, že i s celulitidou se dá zatočit.

Nebojte se jít v létě do plavek, kvůli nevzhledné celulitidě. Zatočte s ní a rozhodně nic nepodceňujte. Budete se moci chlubit krásnou a jemnou pokožkou, kterou vám bude nejedna žena závidět a nejeden muž obdivovat. O to nám milé dámy přeci jde, chceme se cítit dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *