Jak netloustnout v těhotenství

Rate this post

Těhotenství je stav, jež si většina žen užívá z toho důvodu, že se mohou najíst jak chtějí a to bez jakýchkoliv výčitek. Těhotenství sebou samozřejmě nese i přibývání na váze, u někoho je to přibývání razantnější, někdo přibere jen nepatrně.

By: Crystal_1979

Pokud chcete patřit mezi ty, kteří nepřiberou zas až tolik, pak se budete muset hodně ovládat. Těhotenství vyžaduje více stravy, než když jste těhotná nebyla, navíc máte chutě, které jsou opravdu silné a pokud se nenajíte pořádně, bude vám s největší pravděpodobností špatně.

Zvrací se právě z pocitu hladu. Zní to sice zvláštně, ale je to tak. Udržet si váhu v těhotenství nebude pro vás lehké. Proto zvažte fakt, zda-li chcete být v pohodě a vyrovnaná a své těhotenství prožívat v klidu, nebo raději budete trpět hlady, což bude mít vliv i na vaše miminko.

Nemusíte se nutně přejídat, ale jezte to, na co máte chuť. Nyní na to nejste sama a to byste si měla uvědomit. Důležité je vědět, že kila po porodu půjdou dolů poměrně lehce. Rozhodně to bude rychlejší, než když shazujete kila nabraná mimo těhotenství.

Po porodu budete mít málo spánku, budete velmi zaměstnaná a kolem svého miminka budete neustále běhat. Pokud budete kojit, pak vám kila dolů půjdou ještě snadněji. Proto se nabraných kilogramů v těhotenství nemusíte zas až tak bát.

Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti, i já jsem se poprala s přebytečnými kilogramy, kdy jsem nabrala 30 kg a do půl roku po porodu byly pryč. A to jsem nekojila. Kojení vám pomůže zhubnout daleko rychleji. V těhotenství jezte to, oč si tělo říká, protože ono moc dobře ví, proč si o to říká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *