Jak odhalit padělek

Rate this post

Náš trh je přesycen napodobeninami značek a pokud takovou nějakou chcete, není vůbec problém ji sehnat. Internet, ale nejen on, je jich plný. Pokud však chcete skutečně značku a nechcete si kupovat fake, pak musíte být obezřetní a při nákupu si dát velký pozor.

By: foeoc kannilc

Nekupujte raději nic přes internet, protože věc, kterou chcete koupit musíte vidět, osahat, prohlédnout a zkontrolovat. Chcete-li opravdu originální výrobek, pak si pro něj jděte do prodejny, kde jej prodávají. Rozhodně nekoupíte fake v obchodním domě, nebo ve značkových obchodech.

I když i to je sporné. Byla jsem loni koupit mojí dceři botičky Adidas v jednom velmi známém řetězci sportovních potřeb a oblečení v obchodním domě, a když jsem si botičky prohlížela, zjistila jsem, že v nápisu Adidas chybí kousek písmene „s“, a tak jsem to šla nahlásit prodavačce, která mi s úsměvem na tváři řekla a co byste chtěla, vždyť je to z Číny.

Raději nakupujte tedy ve skutečně značkových obchodech, které mají značku v názvu obchodu. Tam by jistota originality jistě být měla. Fake poznáte i podle ceny. Pokud je cena nesmyslně nízká, pak výrobek nekupujte, protože se rozhodně o originál nejedná.

Stejně tak nekupujte značkové zboží na ulici od pochybných prodejců a už vůbec ne na tržnicích. To snad ani není třeba připomínat. U dražších značek je většinou výrobek, nebo zboží opatřen ochranou známkou. Každá značka má něco jiného a co konkrétně která má, si pohodlně najdete na internetu, proto pátrejte a zjišťujte, než si značkový výrobek půjdete koupit.

Padělky, fake jsou většinou napodobeniny s velmi nízkou kvalitou, to znamená, že jen málokdy se vám u faku nic nerozbije, neošoupe, fakové kabelky mají v drtivé většině velmi nízkou kvalitu zipu a celkově zapínání vůbec. Věci se trhají, koukají z nich nitě a podobně. Toto se vám u originálu nikdy nestane, ale také za něj zaplatíte o mnoho více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *