Jak poznat kvalitní autobazar dodávek?

Rate this post
  1. První dojem – dobře uspořádaná plocha, čistá kancelář – netvrdíme, že si musíte dodávku vybrat v autobazaru dodávek, který má nejhezčí plochu, ale péče o autobazar samotný svědčí o přístupu prodejce.
  2. Auta v inzerátech jsou skutečně v nabídce – neseriózní prodejci často inzerují neexistující auta za lákavě nízkou cenu, aby Vás do autobazaru dostali. Na místě se dozvíte, že si před hodinou odvezl dodávku jiný zákazník a máte si vybrat z podstatně horší nabídky aktuálně dostupných vozů. Mnoho zákazníků tomuto triku podlehne, zvlášť pokud jeli do autobazaru daleko, ale radíme Vám se s takovým prodejcem okamžitě rozloučit. Seriózní autobazary dodávek Vám vyhlédnutou dodávku předběžně rezervují a tak máte jistotu, že skutečně existuje
  3. Osobnost prodejce – i při sebelákavější nabídce se mějte na pozoru, pokud je prodejce neochotný a bez zájmu, nebo naopak příliš úlisný a snaží se auto prodat za každou cenu. Seriózní prodejce ojetých dodávek Vám dá čas na rozmyšlenou, zmíní skutečné nebo potenciální nedostatky vybraného vozu a nabídne alternativy.
  4. Záruka a dokumenty – kvalitní autobazar užitkových vozů má všechny dokumenty v pořádku – především technický průkaz a servisní knížku. Nechá Vás také v klidu prostudovat smlouvu a dá Vám záruku na technický i právní stav vozidla.
  5. Zkušební jízda – prodejce by ji ideálně měl sám nabídnout a neomezovat její délku. Při patnáctiminutové zkušební jízdě můžete odhalit většinu nedostatků, které mohou ojetou dodávku sužovat.

Pokud splňuje prodejce všechny body a našli jste u něj vhodný vůz, přejeme vám mnoho bezpečně ujetých kilometrů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *