Jak na podnikové školení?

Rate this post

Prakticky každý podnik má potřebu vzdělávat své zaměstnance. To zní na první pohled poměrně jednoduše, v realitě je ovšem poměrně těžké provést takové školení, které reálně zaujme vaše zaměstnance. Velké korporace proto mají své interní lektory, kteří se starají o školení zaměstnanců. Co ale malé a střední společnosti, pro které by toto byl nepřijatelný náklad? Ty se mohou obrátit na specializovanou společnosti zaměřenou na školení zaměstnanců, která jim s tím pomůže. Jednou z nich je i pražská společnost Školení King.

Školení BOZP snadno

Nejčastější druh školení zaměstnanců je školení BOZP a PO. Ten je dokonce ze zákona povinný. Každý zaměstnanec by měl být jednou za čas poučen o bezpečnosti ochrany zdraví při práci a pracovní ochraně. Školení BOZP se dá provádět dvěma způsoby – jako rutina nebo pořádně. Argument hovořící pro kvalitní školení BOZP a PO je, že zaměstnanec vzdělaný o bezpečnosti práce má menší náchylnost k úrazů, a tím šetří náklady firmy (pracovní úrazy, náhrada zaměstnance v době nemoci). Tento argument se týká především zaměstnanců pracujícím ve výrobním provozu.

Jak probíhá školení BOZP?

Školení BOZP se Školení King probíhá obvykle přímo v sídle firmy, kam dorazí školitel z této společnosti. Zaměstnancům jsou názorně popsány zásady BOZP a PO včetně několika interaktivních materiálů sloužící k podpoře výuky. Kromě toho Školení King nabízí další školení zajímavé pro mnoho firem, patří mezi ně například školení první pomoci nebo školení na vysokozdvižný vozík. Více informací najdete na firemních webových stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *