Jak naštvat kolegu

Rate this post

Máte vedle sebe kolegu, kterého byste rádi naštvali, ale nevíte jak? Kolegu není až tak těžké naštvat, stačí vědět, co nemá rád a co mu vadí a podle toho se pak zařídit. Kolegu můžete naštvat různými způsoby. A nebude to pro vás těžké.

Jak naštvat kolegu v práci? Pokud jej chcete skutečně naštvat, pak o něm roznášejte nepravdivé informace a drby a postarejte se o to, aby se to kolegovi doneslo. Pokud se mu to donese, pak zapírejte a říkejte, že jste v tom nevině, že jste nic takového neříkali.

Zaměstnávejte svého kolegu a dávejte mu i svou práci, to se mu nebude líbit na 100%. určitě ho tím naštvete a navíc když uvidí, že sami moc práci nedáte a ještě na něj chcete navalit vaší práci, která byla dána za úkol vám. Toto by se nelíbilo samozřejmě nikomu.

Pomlouvejte u ostatních kolegů za to, že je v práci líný a že svojí práci chce převést na vás. Nenechte na kolegovi nit suchou a uvidíte, že jej tím naštvete. Pokud váš kolega odvede svojí práci, pak mu řekněte, že se vám nezdá jako dobře odvedená a že byste to určitě udělali jinak a lépe.

Kolegu naštvete různými způsoby, velmi taktéž záleží na to, v jakém odvětví děláte, co je vašim pracovním cílem a čím vám je kolega v práci ku prospěchu, či nikoliv. Důvod proč kolegu chcete naštvat je asi ten, že jste se spolu nepohodli a máte protichůdné názory.

Možná ještě dříve než zkusíte kolegu naštvat zvažte, zda by nebylo lepší domluvit se společně po dobrém, než si vzájemně dělat naschvály. Přeci jen jste v práci poměrně dost hodin denně a znepříjemňovat si práci asi není to nejlepší možné řešení. Pokud však nebude promluvení si s kolegou nikterak efektivní, pak vyrazte do boje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *