Chcete si pustit zprávny on-line?

Rate this post

Zajímá vás co se děje ve světě, nebo u nás, chtěli byste vidět zprávy, ale nestihli jste je? Nevadí, můžete si je pustit online, nebo se zprávy dočíst z internetu. Jak si pustit vysílání online? Záleží na tom, jaké zprávy si chcete pustit. Pokud jsou to zprávy na TV nova, pak si je můžete pustit zde: http://tn.nova.cz/zpravy/

Stát se může, že jste například v zahraničí a i tak byste rádi věděli, co se u nás v naší republice, ale i v zahraničí děje a tak si pokud máte přístup k internetu, můžete pustit naše zprávy i v zahraničí. Pryč jsou doby, kdy se odletělo na dovolenou a po celou dobu se o naší republice nic nevědělo. Maximálně jste domu mohli poslat pohled, který stejně přiletěl později jak vy.

Zprávy online si můžete pustit i na TV prima a to zde http://www.iprima.cz/search/apachesolr_search/zpr%C3%A1vy%20online. Pustit si taktéž můžete zprávy i ze staršího data a to také online. Pokud se stalo něco, co vás zajímá a bylo to již dříve, dají se o tomto zprávy dohledat a vy si je tak můžete zpětně pustit. Na primě navíc máte k dispozici i VIP zprávy a Krimi zprávy. Již není nutné usedat k televizi pravidelně v určitou hodinu, ale stačí si jen pustit zprávy online a to kdykoliv.

Pokud vás zajímají zprávy z České televize, pak je najdete zde http://www.ceskatelevize.cz/ct24/. Pokud si nemůžete pustit ČT24, kde jsou zprávy pro vás nepřetržitě, tak je můžete sledovat na internetu a díky tomu se například dozvíte, co se děje a zjistíte to dokonce i třeba v práci při zaměstnání, kde nemáte k dispozici televizi, stačí vám k tomu, pokud máte přístup k internetu.

Nyní vám nic neunikne a díky zpravodajství online budete neustále v obraze a vědět, že se na zprávy můžete podívat v jakoukoliv denní i noční hodinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *