Jak stáhnout mp3 z YouTube

5/5 - (1 vote)

youtubeNa internetu najdete vše a na YouTube jsou zřejmě všechny písničky. Problém je, že jsou ve formě videí a abyste si je mohli stáhnout jako písně, musíte si je nejprve upravit do formátu MP3.

Na to existují různé programy, ale v dnešní době je docela zbytečné si do počítače instalovat další programy. Poradíme vám, jak stáhnout mp3 z YouTube docela jednoduše.

Stačí si do Google zadat spojení „youtube mp3“ nebo „mp3 youtube“ a vyjede vám mnoho odkazů na služby online, které dělají přesně to co potřebujete. Nemusíte si tak stáhnout do PC žádný program, ale písničku si upravíte na formát mp3 pěkně po internetu.

Mé nejoblíbenější jsou tyto dvě stránky:

  • www.youtube-mp3.org
  • www.vidtomp3.com

Obě dělají to samé a liší se jen v rychlosti a uživatelské přívětivosti. První je rychlejší a díky ní stáhnete mp3 z YouTube během několika vteřin (závisí na rychlosti připojení k internetu). Umí sice jen písničky kratší než 20 minut, ale takových je 99%.

Druhou z nich používám právě na písně delší než 20 minut. To jsou třeba různé klipy kde je více písní spojených do jednoho souboru. Je potřeba trochu klikat, ale výsledek se dostaví a stojí za to.

Tak vidíte, právě jste se naučili stáhnout mp3 z YouTube.

Znáte ještě rychlejší způsob? Nebo víte o něčem co umí stáhnout seznam písní na YouTube najednou? Podělte se o to v komentářích pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *