Jak vydělat peníze

5/5 - (1 vote)

Zeptala jsem se mé známé, která začala z nuly, nebo spíše z mínusu, jak vydělat peníze a její odpovědi jsou zde:

oriflameAhoj Mirko, na tobě je vidět, že si nežiješ špatně a tudíž i víš jak vydělat peníze, prozradíš nám jak se ti to povedlo?

Pro moje životní pády a pobyt na dně, od kterého se nejlépe odráží, jsem se vyzbrojila odhodláním, rozhodnutím , využila jsem příležitosti, neřekla jsem ne, zkusila jsem to a nevymlouvala jsem se na lehčí pohodlnější cestu. Zbavila jsem se strachu z lidí, pomluv a závisti. Každý můj krok je myšlený s vírou, že to dopadne dobře. Každý den potkáte lidi, kteří něco hledají, chtějí si zlepšit svůj život.

Oslovím, ukáži, podpořím a jdu příkladem. Stále mám kolem sebe lidi, kteří nevěří, že je to možné, a to je škoda. Jakmile vydržím, dřív nebo později se začnou kolem mne dít věci, které by mne ani ve snu nenapadly.
Tak jako všude v životě. Co vysílám, to se mi vrátí, kolik času tomu věnují se mi zúročí. Ze zkušenosti radím : kolik lidí oslovíte a potom zapojíte, tolik se vám bude po výběru těch pravých vracet. Vše se řídí podle marketingového plánu, který je platný a jasný. V něm máme jistotu kolik si vyděláme peněz.

Jaké byly tvoje začátky a jaká je tvoje původní profese?

Jako zdravotní sestra jsem byla spokojená se svou profesí. Po mateřské sama se třemi dětmi jsem ovšem byla na rozcestí. Pracovní úřad, nebo podnikání abych nás všechny uživila a zaplatila dluhy. Bylo mi jasné, že bez peněz a podpory kohokoliv, žádné podnikání jiného druhu nezvládnu.

Příležitosti pro obyčejné lidi se nabízely ze všech stran. Letáčky ,,chcete si vydělat“
ve schránkách, na ulici, polepené zastávky, podomní prodejci a podobné až pochybné činnosti se mi už protivily, jako každému. Pár jsem jich zkusila.

Až jednou na prezentaci pracovní příležitosti mne oslovila jedna žena, která s hrdostí a nadšením tvrdila, jak si za vše, co se nám děje, můžeme sami a mnoho můžeme ovlivnit. To mne silně zaujalo.
Účastnila jsem se cca 2 roky různých motivačních školení, jezdila jsem po republice i do ciziny na setkání s lidmi z MLM. Byly to neuvěřitelné věci, které se vám stanou právě když se rozhodnete, změníte přístup a vydržíte.

Proč si se rozhodla začít podnikat?

Rozhodla jsem se podnikat v MLM. To je třeba zdůraznit. Tento způsob podnikání už změnil život nejen jednotlivců, ale i firem a velkých společností.

Skoro jako v Oscarovém filmu ,,Pošli to dá“ pomozte třem lidem a oni pomohou dalším třem.
Je třeba brát všechny činnosti v tomto podnikání jako běžnou práci, kterou většina lidí chápe. Jako sestřička v nemocnici jsem každou službu roznášela léky, píchala injekce a infúze, brala krev, převazovala operační rány, starala se blaho pacientů. Za to jsem byla pouze stroze zaplacena s platebním stropem.

V MLM  pořádám své prezentace u stánku, ve studiu, oslovuji lidi, rozdávám katalogy, registruji nové členy, přijímám objednávky, zajišťuji chod studia a tvořím si tým lidí, kteří vědí co chtějí.

Za to jsem podle marketinku dobře a spravedlivě zaplacena s možností stálého finančního nárůstu, za dosažené úkoly navíc odměněna, oceněna před ostatními. Získala jsem svobodu v mém konání a rozhodování. A zase ty neuvěřitelné věci. Poznala jsem jak získá hlavně žena sebevědomí a uznání za svou práci a vydanou energii.

Proč si se rozhodla pro Oriflame?

Zjistila jsem, že je u této firmy i v dnešní ,,byznys“ době  je stále na prvním místě lidský přístup. Filozofie firmy je zaměřena pro ekologii ve všech směrech jak ve výrobcích tak doplňcích stravy. Kosmetika je celosvětově druhý nejprodávanější produkt hned po jídle. Forma prodeje je zajištěna přes studia a to je zázemí pro kontakt s lidmi, které oslovíte a informujete o všem co firma Oriflame nabízí.

Je zde soulad ve kvalitě a cenové dostupnosti se značkou kvality, péče poradce a o zákazníky – SUPERBRANDS
Pak vás čeká 17 výplat do roka, díky nastavení platnosti katalogů a skvělému způsobu vyplácení dalších odměn za pomoc dalším.

Kde máš svá studia a v čem spočívá tvá práce?

Vezmeme to od západu. Jáchymov, Karlovy Vary, Nejdek, Ostrov, Klášterec nad Ohří, Kadaň, Chomutov Jirkov, Teplice, Lovosice, Ústí nad Labem jsou certifikovaná studia v mé linii. Jsem garantem studií V Mostě a Litvínově, kde osobně zodpovídám za jejich chod. Jsou to pracoviště pro veřejnost, kam si mohou poradci poslat své internetové objednávky. Vyzvednout balík se 14 – týdenní splatností faktury, vyzkoušet si veškerý aktuální sortiment a služby spojené se zvyšování obchodního obratu. Líčení, testování pleti, ochutnávky, vážení, poradenství , výdej objednávek, reklamace  a další relaxační činnosti spojené s naší týmovou spoluprací.
Je to prostor a zázemí pro podnikání dalších rozhodnutých lidí, kteří chtějí mít v budoucnu svá studia a podnikat díky Oriflame.

Je třeba stále konat naše zavedené a fungující činnosti, klidně každý den, tak jako lidé chodí každý den do práce, když mají štěstí a práci mají.

Nikdo na nikom nevydělává, nic nikomu nediktuje a každý je odměněn za svou energii kterou svému rozvoji podnikne. Je to opravdu spravedlivé.

Někdy vidíte jak je pro někoho těžké dělat, když nemusí. Říkám tomu ,,zaměstnanecký syndrom“. To je myslím nejčastější důvod neúspěchu v naší branži.

Kam si se díky Oriflame podívala?

Cestování je bonus o kterém se v zaměstnání ani nesnila. Součástí osobního růstu, jsou firemní školící akce ve formě koučinku, relaxu a zábavy. Pak vás práce nemá bavit že?

Poznala jsem nespočet hotelů a penzionu v republice, kde jsem se setkala s lidmi, kteří jsou naladění na stejnou vlnu. Je úžasné se dopravit letecky na týdenní pobyty s lidmi z celého světa Oriflame ( 63 zemí) a vidět jak v Mexiku nebo v Indii mají stejné katalogy a výrobky jako v Čechách. Za odměnu bez finanční účasti jsem navštívila Řecko, Itálii, Francii, Portugalsko, Švédsko, Dánsko,Dubaj. Jsou to nezapomenutelné pracovní zážitky :-)

Kromě kosmetiky se zabýváš i životním stylem, sama vypadáš moc dobře, jaký je na to recept?

Životní styl se mění ruku v ruce s naší prací a postupem na vyšší pozice. Např. jsem nikdy neměla touhu jezdit autem na tož si ho koupit z pár výplat do roka. Nemyslela jsem, že se budu oblékat do šatů stylu princezny Diany, nebo baroko ze 16. století a pohádkových bytostí. Být chodící reklamou své značky s doplňky šperků a kabelek.
Žádný recept ! Prostě chtít dobře vypadat a dobře se cítit a zase jít příkladem.

Opět jednoduché, že?

Byly pro tebe začátky těžké?

Víte, že ani ne s ohledem na to jak to bylo těžké, než jsem se rozhodla?
Jak se rozhodnete, tak se budu opakovat, stanou se věci kolem vás které povedou k úspěchu. Netlačit na pilu a dát na svou intuici, vytrvat a věřit ve svůj cíl.

Cíl na tento den, na tři týdny co trvá katalog, na krátkodobý (půl roku) a na dlouhodobý ( 5 let dopředu). Stačí jen chtít :-)

Máš peníze a tvá práce tě baví, co víc si přát?

Přání je hudba pro mou duši. Přeji si vidět lidi kolem sebe jak si mění svůj život k lepšímu bez ohledu na situaci kolem sebe.

Právě úspěšní lidé dělají přesně to co ti druzí dělat nechtějí.
Největším nepřítelem této změny je lenost a strach. Strach z neúspěchu, někoho oslovit, z odmítnutí,  že budu koktat, z trémy, z nedokonalosti apod.

Moc si přeji ať mnoho dalších lidí překoná své obavy, vždyť jsme lidi a každý den se učíme žít. Žijme tak jak bychom chtěli.
Oriflame je příležitost pro všechny:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *