Jak nakupovat na Mimibazaru

Rate this post

Mimibazar je portál, který je využíván nejen maminkami, ale nakupují a prodávají zde všichni. Najdete tu jak použité zboží, tak i zboží nové. Pokud něco hledáte, na Mimibazaru to jistě najdete a proto se stal jak u nakupujících, tak i u prodávajících velmi oblíbený.

Jak nakupovat na mimibazaru?

By: Jan

Stačí vám k tomu registrace, kterou vyplníte. Poté si najdete věc, kterou od kupujícího chcete koupit a oslovíte jej. Pokud jste první, kdo na nabídku reaguje, je velmi pravděpodobné, že vám věc prodávající prodá.

U Mimibazaru to většinou funguje tak, že nejprve věc zaplatíte, pak teprve prodejce zboží, či produkt pošle. Abyste měli jistotu, že se jedná o férového prodejce, zjistěte si jaké má hodnocení od ostatních kupujících. Pokud je jeho hodnocení kladné, pak není důvod pochybovat. Pozor však, pokud v hodnocení najdete hodnocení záporné, raději si obchod s tímto prodejcem rozmyslete.

Mimibazar má i svou podporu, kam se můžete v případě jakýchkoliv nesrovnalostí obrátit a řešit tak stížnosti, nebo se jen poradit. Pokud chcete nejen nakupovat, ale i zboží prodávat, tak si můžete, ale nemusíte zaplatit členství a podle toho pak své věci vystavovat jako nové, nebo i použité. Máte možnost aktualizovat inzeráty a dát k nim i fotografie.

Prodávat se zde nesmí napodobeniny značek, ale pouze originály. Proto raději ani nezkoušejte vystavit něco, co je protizákonné. Dbejte vždy na to, aby popis produktu, který nabízíte odpovídal zkutečnosti, protože nespokojený kupující vám to pak může napsat do hodnocení, které vám může ubrat na prodeji a počtu kupujících.

Mimibazar je portál skutečně pro každého a i když z jeho názvu vyplývá, že se jedná o prodej věcí pro děti, není tomu tak. Velké množství skupin a podskupin dokazuje opak. Nákup a prodej na Mimibazaru je bezpečný, proto jej využívá tak velké množství lidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *