Jak karty vypovídají o Petru Kramném

Rate this post

Petr Kramný je jméno, které je nyní známější než Iveta Bartošová, nebo Helena Vondráčková. Bohužel je slavný díky tomu, že mu záhadným způsobem zemřela rodina v Egyptě. Každý den o něm slyšíme a čteme a každý den řešíme, co se v Egyptě mohlo stát. Policie jako by si z nás dělala legraci a každou chvíli přichází s jinou verzí toho, co se v Egyptě vlastně stalo.

Jediné, co ví policie jistě je, že je Petr vrah. Část z nás tomu věří taktéž, ale část z nás za Petrem Kramným stojí a věří mu.

Co o Petru Kramném vypovídají karty?

By: Raquel Baranow

Jak se karty tváří na jeho osobu? Zeptala jsem se kartářky Vlasty Sklenářové, protože mě to samotnou velmi zajímá a protože vím, že jsem přesvědčená o tom, že je velmi dobrou kartářkou. Odpověděla mi následovně.

Petr – rád a velkoryse dává k dispozici vlastní vědomosti, beze strachu (moc důvěřuje lidem), když někdo potřebuje pomoct, velkoryse pomůže. Má v sobě možnost dosáhnout hmatatelných výsledků, ale zároveň má v sobě nejistotu, kterou v sobě nosí už delší dobu. Musí dostat impuls z venčí a musí si vše vyjasnit, anebo přeměnit v činy.

Nesmí se bát a musí si jít tak, jak to cítí on. Jde do vyšších souvislostí, které mu umožňují překonat omezenost. Toto, co se mu stalo, je výrazem duševního růstu, z těchto zkušeností si musí vzít nejpodstatnější co potřebuje k nalezení pravdy, i když se pohrouží do tajemných, temných hlubin.

Musí se z toho dostat, jinak ho ta hlubina pohltí. Bude se muset učit od začátku, jako kdyby šel znovu do školy, vše od začátku, říká se tomu škola života. Věřte mi, že on se celý změní. I když má dobrou povahu, na tom se nic nezmění, ale už i na lidi si bude dávat pozor, nebude tak vřelý ke všem. Člověk, jako je Petr, není vrah, karty jasně říkají, že je Petr Kramný nevinný.

Na dovolené neproběhla žádná hádka ,všichni byli v pohodě. V kartách je cosi, co značí, že se těla nedostaly do České republiky. Něco se tady ale tají a může to být zřejmě z Egypta. Jediná chyba, kterou Petr udělal, je ta, že nezavolal pomoc svému dítěti.

Je to velmi začarovaný kruh, který by však měl ukázat pravdu. Policie nás, veřejnost, viditelně tahá za nos a přichází s verzemi, které jsou velmi prapodivné. Jak by se podařilo Petru Kramnému zamaskovat stopy po vytržené elektřině? V tomto případě je spousta otazníků a spousta jich tam také zůstane.

2 komentáře u „Jak karty vypovídají o Petru Kramném“

  1. Hezký článek. Děkujeme za výklad,je to zajímavé a já věřím,že p.Kramný není takový,jak ho prezentují bulváry…

  2. věřím, že nová obhájkyně , je ta žena která udělá v případu jasno a vše nakonec může být zcela jinak , než to vypadá !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *