Jak vymalovat pokoj

Rate this post

Jak vymalovat pokoj

Pokud chcete vymalovat pokoj, pak volte úplně jemné, téměř nenápadné barvy. Syté barvy již nejsou v kurzu. Když už barva, tak přírodní a jemná. Jasně žluté, zelené, fialové a oranžové odzvonilo. Tyto barvy byli velkým trendem, který je však pryč.

Jak vymalovat pokoj?

pokojChcete-li se však cítit příjemně ve svém bytě a barvy se vám líbí, i když trend říká něco jiného, klidně si s nimi pokoj vymalujte. V designu platí, že nic není nemožné a co se líbí vám, to si klidně doma udělejte. Je to váš byt, vaše místnost a vy se v ní musíte cítit dobře.

Pokud se chystáte vymalovat pokoj, dbejte na to, aby k sobě vše ladilo. Sladit barvy je velmi důležité. Barva nábytku by měla být dobře sladěna s barvou zdi. Pokud nevíte jakou barvu k vašemu nábytku zvolit, nechte se inspirovat katalogem, internetem, nebo se podívejte do obchodu, kde jste nábytek pořídili. Mohli byste tam najít inspiraci.

K barvě se hodí různé druhy tapet, obklady a dlažby. Na zeď můžete pak také nalepit různé obrázky. Kombinace jsou zajímavé a nečiní místnost nudnou. Tapety jsou dnes velmi zdařilé a bohaté na vzory. Sehnat si také můžete 3D tapety, které imitují dřevo, cihličky a podobně.

Jak by měl být pokoj vymalovaný je otázka také toho, o jaký pokoj se jedná. Obývací pokoj může mít různé barvy, meze se tam nekladou. Ložnice by měla být vymalována příjemnými, jemnými barvami, které v nás navodí klid a to jsou světlé nerušivé odstíny.

V dětském pokojíčku by měli vládnout barvy veselé a hravé v kombinaci s tapetami dětských postaviček. Existují studia, jež vám předvedou v programu, jaké barvy by do vaší místnosti šli a vy si tak lépe vyberete, pro jakou barvu se ve finále rozhodnete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *