Jak na holky

Rate this post

Jak na holky. To je otázka, která se v hlavě honí především klukům v pubertě. Občas si tuto otázku pokládají i starší muži. Většinou touží po úspěchu při hledání holky svého života. Než se odhodlají kluci i muži k činu, předchází tomu dlouhá příprava.

Spousty kluků i mužů se trápí tím, jak na holky. Zkouší různé triky, aby uspěli. Pro úspěch je potřeba trochu vychytralosti, tvrdé vůle a hlavně vytrvalost. Hlavní pravidlo, které by měli muži mít neustále na paměti zní: „Na holku jedině chytře“. I když se to může zdát nemožné, holky jsou ve své podstatě stvoření vyžadující trošku úcty a chytrosti od mužů.

holkyPrvním krokem k tomu, jak na holku, je dotyčnou slečnu okouzlit. Holky se vždy rády podívají na něco zábavného, tajemného a hlavně na něco, co jen tak někde neuvidí. Pro okouzlení holky můžete využít kouzelnických triků, či triků, které nakoupíte v hračkárně. Pak už jen stačí zajít s kamarádem někam do restaurace, objevit holky, objednat si jídlo a trik vyzkoušet. Vhodný je třeba trik s létajícím talířem.

Létající talíř levituje v prostoru. Trik ovšem spočívá v tom, že talíř umí ovládat jen ten, kdo si přečte návod a dopředu si to vyzkouší. Talíř létá nahoru a dolů, holky to samozřejmě okouzlí, protože se to nestává každý den. Po tomto okouzlení většinou holky samy naváží kontakt a je na půl vyhráno pro kluky či muže.

I po okouzlení je nutné holku nadále přesvědčovat o své výjimečnosti a chytrosti. Lze k tomu využít jistá pravidla.

Jak na holku – čtyři základní pravidla

1. Dárky a dárečky

Nejlépe je holkám nosit ze začátku květiny, sladkosti. Posléze přinést i nějaký parfém. Holky se nikdy neurazí, když jim darujete šperky. Vhodné jsou prstýnky, náramky a řetízky. Nemusíte kupovat zlaté či stříbrné šperky. Úplně postačí donést nějaký šperk z bižuterie.

2. Image

Tuto oblast v žádném případě nepodceňujte. Projevte svůj styl, ať už jde o hiphopový styl nebo o sportovní styl. Vždy být oblečen ve svém stylu, ale čistě. S image souvisí i vůně. Pro získání holky použijte deodorant i parfém.

3. Metodický postup

Jde o vytrvalost a metodický postup. Zjistěte si, o co se zajímá – především byste měli vědět o čem se s ní bavit. Pokud máte v oblasti jejího zájmu nedostatek, tuto oblast si nastudujte. Tím si nenápadně vydobudete postavení inteligentního člověka s širokým spektrem zájmu.

4. Věřte si

Holky mají rády kluky, co si věří. Ukažte, že jste pohodoví a v žilách vám koluje adrenalin. Holky po vás budou šílet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *