Jak vybrat bydlení v Praze

5/5 - (1 vote)

Jestliže hledáte nový byt v některé z lokalit v Praze, jistě hledáte inspiraci, abyste se mohli lépe rozhodnout. Byty na prodej Praha se nabízí stále a ve velkém množství, ostatně jde o naše hlavní město! Můžete tedy vybírat nejen z částí, kterou zvolíte pro svůj domov, ale také z mnoha velikostí a stylů výstavby.

Váš výběr nemusí padnout jen na klasický byt o velikosti 2+kk, nebo 3+kk či jiný. Najdete i byty podkrovní, s terasou, garáží, komorou atd.

Což takhle Praha 10?

Prodej bytů v Praze 10 patří mezi velmi vyhledávané. Všichni zájemci zde oceňují především krásnou přírodu a celkový klid. Nechybí tady nejen zeleň, ale i občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. V části Štěrboholy můžete podnikat každodenní procházky k blízkému rybníku, do nového přírodního parku, zvolíte-li si kupříkladu Prahu 10 – Hostivař, nabídne vám hezký lesopark a hostivařskou přehradu.

Finep

Konkrétní ukázka z nabídek

Podívejme se, jaké byty Praha 10 nabízí. Pořídit si můžete kupříkladu byt v etapě Malý háj II o velikosti 3+kk. Plocha bytu je 87m2, je orientován na východ a nachází se v 1. nadzemním podlaží. Jako příslušenství uveďme balkon o velikosti 6,5m2,  garáž či komoru, které je možné si k bytu snadno dokoupit. Nyní jej můžete pořídit s výhodnou slevou z původních 3 678 849 Kč na 3 494 907 Kč.

Zajímavá je i nabídka bytu v etapě Nad Přehradou III, kde za byt 4+kk o velikosti 95,8m2 zaplatíte z původních 5 575 077 Kč jen 5 296 323 Kč. Byt je orientován na jihovýchod, nachází se v 5. NP a disponuje terasou o velikosti 8,6m2 a v případě zájmu i komorou a garáží za příplatek.

Splňte si i vy sen o novém, krásném bydlení v lokalitě, která se hodí jak pro seniory, tak rodiny s dětmi a všechny, kdo se rády vydají na toulky zelení či přírodou. Zaručeně budete patřit k mnoho spokojeným obyvatelům Prahy 10.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *