Jak si vybrat nejvhodnější skútr

4/5 - (2 votes)

Bydlíte ve městě a potřebujete se pohodlně a rychle přepravovat např. z domu do práce, do školy, k dospělým dětem, abyste pohlídali vnoučata, nebo třeba na rychlý nákup? Anebo bydlíte na vesnici a do pár km vzdáleného městečka vám jede autobus velmi nepravidelně, ale nechcete jezdit autem, abyste šetřili za benzín? Ať už jsou důvody pro to, že jste se rozhodli pořídit si skútr jakékoli, určitě budete řešit, jak si vybrat ten právě pro vás nejlepší skútr.

Zajděte se informovat

Vůbec nejlepší je obejít si pár prodejen zaměřených na prodej skútrů. Tam vám nejlépe poradí, co můžete od kterého typu čekat, jaký je rozdíl ve spotřebě, nosnosti, který se hodí na kratší a který i na delší dojezdy. I vzhledově je z čeho vybírat, nejen že najdete model v každé barvě, ale i jejich celkový vzhled a uzpůsobení pohodlné jízdě je rozdílné. Příjemná sedla pro výborné sezení jezdce, kola v různých velikostech od menších, po větší, velké množství doplňků, jako je držák na kufr, samotný kufr a mnohé další, vás na skútrech mile překvapí.

Kolik do skútru investovat?

Ceny jsou skutečně rozdílné, velmi hezký je kupříkladu model Viron od společnosti Kentoya, který je sportovní a jehož kola přináší pohodlnou a bezpečnou jízdu i při prudších zatáčkách. Cena není nikterak závratná. Nyní jej navíc můžete koupit i na splátky a to bez navýšení a to na stránkách www.kentoya.cz/skutry/viron-125-4t.

Jestliže chcete dosáhnout nižší ceny a nevadí vám ani starší model a pár najetých kilometrů, poohlédněte se i po bazarech. Bazar skútry vždy prohlédne a klientům je nabídne za skutečně přijatelné peníze. Přitom jde o naprosto zachovalé typy, které třeba nebyly vhodným dárkem, nebo je nakonec první majitel prostě nevyužíval tak často, jak původně zamýšlel.

Jízda na skútru je velmi příjemná a chcete-li se přepravovat dobře i v auty “natřískaných“ městech, bude jistě tou správnou volbou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *