Jak originálně vymalovat pokoj

Rate this post

Chcete originálně vymalovat pokoj a tím pádem jej mít jiný a odlišný? Jak to udělat? Jak originálně vymalovat pokoj? Pokoj může být vymalován různými způsoby a nejen jednou barvou, jak jsme zvyklí nejčastěji. Originálně vymalovat pokoj lze různými způsoby, vždy však malba musí ladit s interiérem.

By: Emily May

Chcete-li pokoj vymalovat jinak, můžete použít jednu barvu v různých tónech. To znamená, že různě stěny natónovat a udělat tak efekt stínů, což vypadá velmi zajímavě. Toto je vhodné do všech místností, nejlépe takováto malba však sedí v obývacím pokoji.

V dětském pokoji pak můžete nakreslit postavičky z pohádek, jež vaše děti milují, nebo můžete využít dvou barev, které k sobě ladí, pokud je to pokoj pro holčičku i chlapečka, pak sáhněte po barvě růžové a zelené, které k sobě velmi dobře ladí a jsou vhodné pro obě pohlaví.

V dětském pokoji pak můžete nechat děti namočit si prsty a dlaně do barvy a obtisknout je na zeď, nebo na dveře, což je také velmi originální a bude to zajímavě vypadat, pod otisk ručičky můžete napsat zajímavým písmem jméno vašeho dítěte.

Dobře a zajímavě se dá vymalovat například koupelna, kterou můžete mít třeba i v námořnickém stylu, kdy do koupelny necháte namalovat, nebo sami namalujete námořnické pruhy, přidáte dokonalé dekorace a originálně vymalovaná koupelna je rázem na světě.

I v pokoji můžete mít pruhy s různými barvami o různé šířce i délce, vymalovat můžete také různé tvary a také malbu zkombinovat s tapetami, což je velice estetické a moderní a k tapetám se spousta z nás začíná opět vracet.

Můžete také udělat ne až tak originální malbu, která bude jednobarevná, ale co lze, je dokoupit různé samolepky na zeď, který celkový dojem malby naprosto změní a udělá z ní originální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *