Jak poslouchat online rádio

Rate this post

Máte rádi česká rádia a chcete je poslouchat všude a to i například za hranicemi naší vlasti? Pak máte možnost poslouchat rádia online. Online rádio si poslechnete i když u sebe právě rádio nemáte. Poslouchat jej můžete z počítače, notebooku, tabletu i mobilu.

By: Nana B Agyei

Stačí si naladit tu správnou stanici. Mezi nejoblíbenější česká rádia patří Evropa2. Maximum muziky i zábavy tak to vše je pro vás připraveno na stránkách http://www.evropa2.cz/, kde stačí odkliknout modré pole „poslouchej“ a v poslechu online Evropy2 vám nebude již nic bránit. Stačí k tomu mít správné připojení.

Pokud rádi posloucháte rádio North Music, pak po kliknutí na tento odkaz můžete rádio poslouchat taktéž online http://www.fajnradio.cz/fajn-north-music/ V pravém rohu pak máte oranžově zvýrazněný nápis on-line vysílání. Uvidíte také, kdo je právě v éteru a jak se jmenuje píseň, která vám zrovna hraje.

Na stránkách http://www.frekvence1.cz/ můžete živě poslouchat rádio Frekvence 1. Na těchto stránkách najdete v horní liště zhruba uprostřed místo, které po odkliknutí spustí online rádio. Vyhledat si rádio, které rádi posloucháte je velice snadné. Stačí, když si najdete jeho stránky a na stránkách pak velmi snadno najdete online vysílání, které pak lze poslouchat opravdu kdekoliv a kdykoliv. Navíc se můžete účastnit i online diskuzí, soutěží a podobně.

Poslouchat online rádio je opravdu snadné. Propojte si své účty s Facebookem a máte rázem diskuzi přímo na svém Facebookovém profilu otevřenou a můžete se tak lehce stát součástí rádiového vysílání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *