Jak navodit zimní atmosféru

Rate this post

Zima je období, které jedni milují a druhý ho nenávidí. Zima má samozřejmě taktéž své kouzlo, obzvláště, je-li to zima se sněhem a nejen s plískanicemi a nebo mrazem. Pokud nasněží, můžeme se těšit ze zimních radovánek a vyrazit na lyže, snowboard a na hory.

By: Iryna Yeroshko

Děti v zimě mohou bobovat, stavět sněhuláky a dovádět ve sněhu. Pokud je však zima taková, že si jí moc neužijeme, protože nesněží, můžeme si jí navodit i uměle doma. Já si například na okna nastříkám umělý sníh a vytvořím tak efekt namrznutých oken, což působí velmi pěkně.

Když vám doma hoří krb, je to velmi příjemné a to nejen kvůli teplu, ale kvůli samotné atmosféře. Krb můžete mít i doma v paneláku, protože nyní se začali prodávat bio krby, které jsou taktéž velice příjemné a lidé si je rádi zapalují a zpříjemňují si tak domácí atmosféru.

Krb si dokonce i můžete sami doma vyrobit a vložit do něj dřevo, jež nebudete zapalovat, ale dáte na ně blikající elektrické svíčky. Nemusíte být nutně bůhví jaký kutil, protože krb si doma zvládne udělat i žena. Samozřejmě mluvím o rekvizitě krbu.

V hobby marketech si koupíte dřeva, která jsou vyřezávaná, používají se například na balkon a z nich si stlučete rekvizitu krbu. Efekt je velmi pěkný a práce to není náročná. Domov si můžete vyzdobit i jehličnatými malými stromky, nebo větvičkami a postříkat umělým sněhem, který se prodává ve spreji.

Takto jednoduše lze navodit zimní atmosféru i tehdy, když skutečná zima ještě nepřišla. Výborně vám zimu zpříjemní i houpací křeslo, teplá deka a šálek teplého nápoje, který si doma připravíte. Nejkrásnější zima je samozřejmě na horách a tak pokud máte možnost, tak na hory vyrazte a udělejte si příjemnou zimní atmosféru právě tam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *