Jak poznat originální parfém od kopie

Rate this post
By: Natasia Causse

Parfémy používáme všichni. Každý máme svou oblíbenou značku. Někdo používá dražší, jiný levnější druhy. Není to o ceně, ale o tom, co máme rádi.

U dražších se více jak za kvalitu, platí za značku. Osobně mám oblíbené kousky jak v levnějších parfémech, tak i v těch drahých. Pokud mám peníze, jdu pro dražší parfém, pokud je zrovna nemám, tak volím levnější variantu.

Parfém dotvoří naši osobnost

Možná ani netušíte, co vše za vás dokáže taková vůně prozradit. Svou vůní působíte i na své okolí. Zvýrazníte svou rafinovanost, ženskost, či mužnost, otevřete svou duši a řeknete na sebe to, co možná ani prozradit nechcete.

Každá vůně vzniká ze směsi přírodních a syntetických vonných látek. Je celá řada faktorů, které rozvíjejí naši náklonnost k jednomu určitému parfému. Většinou má matka a dcera stejný vkus na vůně. To, jakou vůni máme rádi, je dané geneticky, ovlivňuje to také naše nálada, životní situace, roční období a podobně.

Při nákupu parfému se neunáhlujte

Většinou nepoznáte ten pravý v obchodě, ale pravá vůně vás osloví úplně někde jinde. V obchodě, kde je spousty parfémů, nepřijdete na to, který je ten pravý a bude vám vonět. Po třetím přivonění k parfému už nebudete vědět. Ta pravá vůně vás osloví na někom, nebo ji objevíte v časopise, či dostanete tester, který vás osloví, a vy budete vědět, že je to to, co chcete.

Originální parfém zcela jistě zakoupíte ve značkových obchodech jako je FAnn, Marionaud, Sephora, Douglas… a podobně. Originální parfém je zabalen v celofánu a to zcela pečlivě a pevně. Pokud jej otevřete, tak se vám dobře aplikuje. Nemůžete se setkat s tím, že vám vůně nepůjde nastříkat. Originální parfémy navíc voní velmi dlouho a mají tu pravou vůni, kterou tato značka a druh vůně má mít. Nikdy se nemůže vůně něčím lišit. Vždy musí jít o vůni naprosto stejnou, na jakou jste byli zvyklí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *