Jak nejlépe žehlit vlasy

Rate this post

Toužíte po rovných vlasech, které nebudou jevit žádné známky vln, kudrn a nerovných poničených vlasů? Žehlička na vlasy dokáže skutečně divy. Uvidíte jak dobře se dá se žehličkou pracovat a jak díky ní budou vlasy krásné, hladké a rovné. Pořiďte si domů tu nejlepší možnou žehličku.

By: Brendan

Velice dobré zkušenosti uživatelů zaznamenává žehlička Rowenta respect, která velice dobře rozumí každému typu vlasů a kde je nastavení na žehlení rozlišeno podle toho, jaké vlasy máte. Šetrně vám vlasy vyžehlí bez toho, aby je ničila. Aby byl efekt co nejlepší, používejte před žehlením sérum pro vyrovnání vlasů. Uhladí vaše vlasy tak, abyste s nimi neměla problém, když je budete žehlit a žehlení tak šlo snadno.

Žehlit začínáme od kořínků a žehličkou tahem dojedeme až ke konečkům. Takto žehlíme pramen po prameni. Dobré je si před žehlením vyčesat všechny vlasy do skřipce a postupně uvolňovat pramen po prameni a žehlit je jeden po druhém. Vlasy můžete žehlit jak za sucha, tak i za mokra.

S žehličkou si vlasy nejen vyrovnáte, ale také s ní můžete natočit vlnky, které vypadají ve finále velmi pěkně. Žehlička na vlasy může fungovat i jako kulma, i jako narovnavač vlasů. Pokud chcete získat objem pomocí žehličky, pak žehlete vlasy směrem vzhůru od hlavy.

Při výběru žehličky rozhodně nešetřete a kupte si kvalitu, která bude k vašim vlasům šetrná. Nechce-li se vám vlasy žehlit po každém umytí, použijte brazilský keratin a bude vám stačit vlasy vyžehlit pouze jednou za 3 měsíce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *