Jak nejlépe hydratovat pleť

Rate this post

Trpíte suchou pletí, která pne, má suchá místa a nutně potřebuje hydrataci? Jak vyzrát na situaci, kdy je vaše pleť hodně suchá a vy potřebujete, aby tomu tak nebylo? Používejte hydratační řadu pleťové kosmetiky.

By: Daniela Vladimirova

Kvalitní péče

Pleť každé ráno i večer očistěte hydratačním mlékem a hydratačním tonikem, po té naneste krém na suchou pleť. Každý týden dávejte pleťovou masku, kterou si můžete dát klidně i na noc, je-li vaše pleť hodně suchá. Hydratační krémy používejte i v zimě.

Říká se, že v zimě by se hydratační krémy používat neměly, ale je to jen pověra. Kromě vhodných pleťových přípravků dodržujte pitný režim, který je taktéž velmi důležitý. Je-li vaše pleť suchá, pak se vyvarujte přílišnému slunění. Slunce suché pleti rozhodně nepřidá.

Pozor na sluníčko

Při opalování používejte krémy s vysokým UV faktorem. Pokud je vaše pleť až příliš suchá, poraďte se s dermatologem, nebo kožním lékařem o vhodné léčbě a to v případě, že vám nepomáhá kosmetika, kterou běžně používáte.

Zkustre něco nového

Výborné účinky na suchou pleť má laserová gelová maska, která se provádí v kosmetických studiích, nebo v centrech estetické chirurgie. Laserová gelová maska má mnoho pozitivních vlastností, které vaší pleti jedině prospějí.  Kosmetička vám na očištěnou pleť nanese speciální gel, který pak snímá laser a pracuje tak s tím, aby vaše pleť byla dokonale hydratována a ošetřena. V centru by vám měli poradit, kolik kůr je nutné podstoupit, aby se stav vaší pleti výrazně zlepšil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *