Jak mít dlouhé řasy

Rate this post

Po dlouhých řasách asi touží každá žena, ale ne každá má to štěstí, aby se jimi mohla pyšnit. Je však několik typů a triků, jak své řasy prodloužit. Jednak samozřejmě kvalitní řasenkou. Sehnat se dají i výživy na řasy, které je posílí. Většinou se dávají na noc a na rozdíl od řasenky mají bílou barvu.

4367003032_4c22a1102ePřejděme k samotné řasence, která vám řasy prodlouží. Řeknu vám trik, který používám já. Nemám jen jeden druh řasenky, ale hned dva, které si ráno na řasy dávám, jednak je to řasenka na zhuštění řas, kterou začínám, po té použiji řasenku prodlužující. Tento trik je opravdu skvělý, protože už se mě nejedna kamarádka ptala, zda-li jsou to moje řasy, nebo je mám prodloužené.

Firma Oriflame dokonce přišla s řasenkou, která má na jednom konci právě zhušťující kartáček a na druhém prodlužující, řasenka je to však jen jedna. Doporučuji tento typ řasenky vyzkoušet. Další možnost jak mít dlouhé řasy je ten, že si své řasy necháte prodloužit.

V salonu provádějí buď prodloužení řasy na řasu, nebo pomocí trsíků. Přirozeněji vypadá metoda řasa na řasu. Bohužel se řasy musejí často doplňovat, na doplnění se chodí již za 14 dnů až 3 týdny. Nemají až takovou životnost, jako například gelové nehty.

Před samotným doplněním už řasy nejsou tak pěkné. Ostatně tento způsob prodloužení řas můžete vyzkoušet sama a porovnat tak, zda je to metoda, pro kterou se rozhodnete, nebo kterou jste pouze vyzkoušela a tím to končí.

Pokud si řasy necháte prodloužit, pak zvažte délku. V létě volte kratší délky, protože pokud budete nosit sluneční brýle, dlouhé řasy vám v nich budou překážet. Výhodou prodloužených řas je to, že si ušetříte čas ztrávený každodenním líčením a následným odličováním.

Řasy prodloužené se v žádném případě nesmí mnout, nebo odličovat. Poškodili byste je tím, při odličování odličte pouze oční stín, či oční linku, řas se vůbec nedotýkejte!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *