Jak být přitažlivá

Rate this post

Jak být přitažlivá

Jak být přitažlivá zajímá jistě spoustu žen. Většinou se o to snažíme v době, kdy jsme samy. Chtěly bychom najít k sobě ten nejlepší možný protějšek a tak se snažíme být přitažlivé. Samozřejmě, že i pokud jsme zadané toužíme po tom být přitažlivé, ale už ta touha není zas až tak intenzivní.

Podívejte se na celebrity, které se vám líbí a položte si otázku, čím jsou přitažlivé. Jsou to vlasy, make-up, postava, chování, oblečení, které nosí….Tímto způsobem se začněte zdokonalovat i vy a inspirujte se. Ale pozor, inspirujte se osobami, jež jsou vám typově podobné.

Hledejte inspiraci okolo sebe, v časopisech, na internetu….

Čtěte tipy jak na krásné vlasy, co dělat, aby účes držel, jak se líčit. Pokud sama nevíte, poraďte se s vizážistkou a nechte se nalíčit přímo od ní. Po té si vyzkoušejte sama make-up, který se vám líbil a slušel vám.

Dbejte na správné stravování a cvičte

I postava se zaslouží o to, abyste byla přitažlivá. Mít dokonalou postavu je těžké, ale nikdo netvrdí, že musíte být dokonalá. Stačí být přitažlivá a k tomu je také dobré volit ten správný druh oblečení.

Zde také platí to, že se musíte inspirovat. Nejste módní návrhář a tak sama jen těžko něco vymyslíte. Hledejte nápady na ulici, v obchodech, v časopisech. Pozorujte a zachycujte to, co se vám líbí, podle toho se pak také sama stylizujte.

I vaše chování z vás může udělat přitažlivou ženu

Buďte příjemná ke svému okolí, naslouchejte a pomáhejte. Nepovyšujte se a to ani v těch případech, kdy byste mohla a to například pokud jste šéfová, nebo máte opravdu víc, než mají ostatní. Nikdy toto nedávejte nikomu najevo. Získala byste si tím jen nepřátele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *