Jak být přitažlivá

Rate this post

Jak být přitažlivá

Jak být přitažlivá zajímá jistě spoustu žen. Většinou se o to snažíme v době, kdy jsme samy. Chtěly bychom najít k sobě ten nejlepší možný protějšek a tak se snažíme být přitažlivé. Samozřejmě, že i pokud jsme zadané toužíme po tom být přitažlivé, ale už ta touha není zas až tak intenzivní.

Podívejte se na celebrity, které se vám líbí a položte si otázku, čím jsou přitažlivé. Jsou to vlasy, make-up, postava, chování, oblečení, které nosí….Tímto způsobem se začněte zdokonalovat i vy a inspirujte se. Ale pozor, inspirujte se osobami, jež jsou vám typově podobné.

Hledejte inspiraci okolo sebe, v časopisech, na internetu….

Čtěte tipy jak na krásné vlasy, co dělat, aby účes držel, jak se líčit. Pokud sama nevíte, poraďte se s vizážistkou a nechte se nalíčit přímo od ní. Po té si vyzkoušejte sama make-up, který se vám líbil a slušel vám.

Dbejte na správné stravování a cvičte

I postava se zaslouží o to, abyste byla přitažlivá. Mít dokonalou postavu je těžké, ale nikdo netvrdí, že musíte být dokonalá. Stačí být přitažlivá a k tomu je také dobré volit ten správný druh oblečení.

Zde také platí to, že se musíte inspirovat. Nejste módní návrhář a tak sama jen těžko něco vymyslíte. Hledejte nápady na ulici, v obchodech, v časopisech. Pozorujte a zachycujte to, co se vám líbí, podle toho se pak také sama stylizujte.

I vaše chování z vás může udělat přitažlivou ženu

Buďte příjemná ke svému okolí, naslouchejte a pomáhejte. Nepovyšujte se a to ani v těch případech, kdy byste mohla a to například pokud jste šéfová, nebo máte opravdu víc, než mají ostatní. Nikdy toto nedávejte nikomu najevo. Získala byste si tím jen nepřátele.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno