Jak být blond

Rate this post

Jak být blond

Ráda byste se stala blondýnou a přemýšlíte jak to udělat? Nejprve zjistěte, zda jste pro blond ten správný typ. Blond barva nesluší každému a to, že se vám líbí melíry na kolegyni, neznamená, že budou slušet i vám. Zkuste si přiložit pár pramínků ke své tváři a posuďte sama, jste-li vhodný typ a bude-li vám blond slušet, či nikoliv.

O blondýnách se říká, že jsou hloupé a naivní, ale přesto stále více žen touží potom, mít na vlasech blond. Ano jsou to jen pověry. Samozřejmě, že jsou hloupé ženy i mezi tmavovlasými a naopak neskutečně chytré blondýny.

Jak být blond?

Pokud se rozhodnete pro blond barvu, pak vězte, že vám odbarvení poničí vlasy. Jsou-li vaše vlasy nekvalitní a zničené už tak, raději se do odbarvování nepouštějte. Sice byste byla blonďatá, ale s nekvalitními vlasy, tudíž by výsledný efekt nebyl vůbec zajímavý.

Nejčastěji se ke zesvětlení vlasů používají melíry. Je to velmi oblíbený druh odbarvení. Jen málokdo je dneska opravdu blonďatý, proto se vlasy musí odbarvovat. Odbarvení na světlou barvu raději nechte na kadeřníkovi, rozhodně se do něj nepouštějte sami doma.

Pokud se do odbarvení pustíte sama, může se vám stát, že vaše vlasy budou zrzavé, nepravidelně obarvené, nebo je můžete spálit a vlasy vám mohou ulítat. Kadeřník má s odbarvováním bohaté zkušenosti a ví moc dobře, jak na vlasy, aby výsledný efekt byl co nejlepší.

Máte-li velmi tmavé vlasy, na kterých je dokonce i barva, nebude vůbec jednoduché z nich blond udělat a nejspíše se to nepovede hned na poprvé. S tím také počítejte. U světlých vlasů to až takový problém nebude. Na odbarvené vlasy doporučujeme nanášet pravidelně vlasovou masku, která je ochrání, vyživí a dodá vitalitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *