Jak být slavný

Rate this post

Jak být slavný

Být slavný nemusí v dnešní době nutně znamenat, že musíte něco umět, nebo něco dokázat. Dnes může být slavný každý, kdo se objeví v reality show, v talentových soutěžích, ale bohužel i například ten, komu zemře manželka s dcerou na dovolené.

To byl jeden ze smutnějších případů a rozhodně se tímto po nikom nechci vozit. Naopak, je mi líto situace, do které se právě daný člověk dostal. Jak být slavný je otázka, kterou možná řešíte i vy. Slávu si dnes v podstatě můžete založit na čemkoliv, dokonce i na tom, že neumíte vůbec zpívat.

Pokud chcete být slavný, pak je to otázka toho, co pro to jste schopni udělat. Můžete například sbalit někoho, kdo je známý, nebo patří ke známé osobnosti a udělat si s ním dítě. Sláva dnes skutečně není jen o talentu, ale o tom, vše si dobře promyslet.

Slavným se můžete stát i tehdy, když nahrajete na youtube nějáké video, které zaujme a které se bude sdílet. Příkladů jak být slavný je mnoho. Sláva je však pomíjivá a stejně tak, jak rychle přijde, tak také i odejde. Povede-li se nám stát se slavným, je důležité si také svou slávu udržet.

Potřebujete to, aby se o vás psalo. Pokud se o vás bude psát, bude se o vás i mluvit a tím pádem se na vás nezapomene. Proto je velmi důležitý kontakt s novináři, které si někteří slavní dokonce i platí za to, aby o nich psali. V některých případech se dokonce vymyslí příběh, který bere dech.

Stačí k tomu láhev alkoholu, obrácené plavky a pár facek a je o vás slyšet bezmála čtvrt roku. Všichni si o vás budou povídat, i když je více než jasné, že právě váš příběh má jasný scénář, který je dopředu daný a podle kterého se jede.

Chcete-li být slavný, stačí vymyslet něco, co tu ještě nebylo a jít s tím na veřejnost, pak si udělat kamarády mezi novináři, domluvit se na tom, co o vás napíší a máte o slávu postaráno. Není to zas až tak těžké, co myslíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *