Jak zhubnout nohy

Rate this post

Se svým tělem jste celkem spokojeni, ale řešíte jak zhubnout nohy? Rádi byste měli pěkné nohy v krátkých sukních, šortkách a také v plavkách? Pak je důležité, své nohy začít trénovat.

Činnosti pro štíhlé nohy

  • Choďte hodně pěšky. Zapomeňte na auto a kam to půjde, tam si zajděte pěšky. Pokud máte doma výtah, tak jej obcházejte obloukem a schody raději vyběhněte. Pro vaše nohy uděláte mnohem více, než kdybyste se vozili výtahem. Dobrá je nejen chůze do schodů, ale i ze schodů. Vaše nohy tak dobře vycvičíte, i když máte pocit, že zrovna nic nedělá.
  • Běhejte, protože během nohy zhubnete nejlépe a to minimálně 20 minut. Běhat můžete jak venku, tak i na běžícím pásu, který je ve fitnessu.

  • Zkuste cvičit s TRX. Systém pro cvičení celého těla.
  • Dobré je po cvičení, nebo běhání ulehnout do vibrosauny, která vám taktéž spálí velice účinně mnoho kalorií a to po celém těle.
  • Jezděte na kole, nebo na rotopedu. Všimněte si, jak mají cyklisté vypracované nohy, je to důkaz toho, že kolo dokáže opravdu hodně. Pokud nechcete mít svalnaté nohy, jezděte delší trasy po rovině, pokud chcete, aby se na vašich nohách rýsovali svaly, pak volte kopečky.
  • Bruslení je také velice dobré na nohy i na hýždě. Můžete bruslit jak na kolečkových bruslích, kde taktéž můžete jezdit do kopce, tak i na bruslích na ledě. Na ledě se dá jezdit pouze po rovině, proto doporučujeme led především těm, kdo chtějí nohy zhubnout, nikoliv vytvarovat.
  • Vynikající účinky na vaše nohy a hýždě mají dřepy. Výhodou je, že dřepy můžete dělat doma a nemusíte nikam chodit. Díky obyčejným dřepům dáte svým nohám opravdu mnoho, dřepy můžete kombinovat i s výpady dopředu i do stran.

Pokud chcete zhubnout nohy, musíte mít pevnou vůli a pro své nohy neustále něco dělat. Nepovolujte. První výsledky jsou velmi dobrým startem pro vás. Pokud člověk vidí, že to funguje, nevzdává to. Nebuďte k sobě však přehnaně kritičtí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *