Co dělat, když mám hlad, ale nechci zase jíst

Rate this post

Pokud řešíte co dělat, když máte hlad, tak to bude nejspíše proto, že byste rádi zhubli a měli lepší postavu. Pokud vám jde tedy o to, je třeba zahnat hlad něčím, po čem nepřiberete. Nejvíce můžeme pociťovat hlad tehdy, sedíme-li večer u televize a honí nás mlsná.

Hlad a mlsná je rozdíl. Pokud opravdu máte hlad, jste schopni sníst cokoliv, pokud vás jen honí mlsná, tak si pouze vybíráte to, na co máte zrovna chuť. Řešíte-li pocit hladu, tak si dejte jakoukoliv zeleninu, nebo ovoce, protože to je to, po čem nikdy nepřiberete a to ať toho sníte kolik chcete.

Hlad tedy zahánějte těmito potravinami, kdy některé z nich dokáží zahnat i chuť na sladké. A co že chuť na sladké zažene? Určitě je to hroznové víno, meloun, ananas, hruška, kiwi, jablko

Jak se pořádně najíst bez toho, abyste přibrali?

Udělejte si salát a k němu si dejte tmavé pečivo. Více než tmavé pečivo ze supermarketů, se doporučuje tmavé pečivo od domácích pekařů. Nahradit jídlo ale můžete i koktejlem, který vám zaplní místo v žaludku a díky kterému zaženete hlad. Nejlepší koktejl je koktejl, jež obsahuje i L-carnitin. Vynikající účinky má také sušená syrovátka, kterou pokud budete pít, tak zaženete nejen hlad, ale zároveň i zhubnete.

Říká se, že hlad je převlečená žízeň, a tak pokud máte skutečně hlad, tak se nejprve hodně napijte a až potom se najezte. Jíst je třeba, ale strava by měla být vyvážená a rozhodně byste se měli pokud chcete zhubnout, vyhnout jídlům mastným a tučným a také na sladké, byste měli zapomenout.

Určitě byste se měli poradit s někým, kdo výživě rozumí a kdo vám dokáže poradit, jak s jídlem naložit, jak jej připravit, jaké jídlo kupovat a jak často jíst, aby byl výsledný efekt podle vašich představ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *