Jak neslavit Vánoce

Rate this post

Patříte k těm, kteří Vánoce nechtějí slavit ať už z důvodů jakékoliv víry, nebo se vám o Vánocích stalo něco, co je pro vás těžké a při oslavě se vám vracejí nepříjemné vzpomínky, proto jste se rozhodli je neslavit, což je ale velmi obtížné vzhledem k tomu, že vás budou provázet na každém vašem kroku.

By: Glenn Waters

Půjdete do města, uvidíte stromečky, výzdoby… Vánoční atmosféře se jen tak nevyhnete. O obchodech, do kterých chtě nechtě půjdete nakoupit, ani nemluvě. Jednoduše tedy pokud nechcete slavit, vypusťte je z hlavy. Doma se chovejte jako by byl jakýkoliv jiný den.

Raději se upněte na televizní kanál, který je ke svátkům neutrální a nebude vám v každé upoutávce, reklamě, pořadu, či filmu připomínat, že je čas Vánoc. Pokud takový televizní kanál nenajdete, pak se televizi raději vyhněte, nebo si pusťte vaše oblíbené filmy, na které jste celý rok neměli čas.

Abyste nebyli ochuzeni o dárky, které jsou s Vánoci spojené, pak si je dávejte se svými blízkými po celý rok a to kdykoliv. Půjdete na nákup, uvidíte něco zajímavého, co by se například vaší drahé polovičce líbilo, tak jděte a kupte jí to, ať je jakékoliv období v roce. Uděláte tak radost úplně stejně, jako byste dali dárek pod stromeček. Možná však ještě větší, protože bude jasné, že dárek není koupen z povinnosti, které Vánoce vyžadují, ale je koupen proto, že jste to sami chtěli.

Ne každý má Vánoce rád a je to pro něj příjemné období. Samozřejmě, že většina tuto část roku neskutečně miluje a velmi se na ní těší, neznamená to však, že se tímto způsobem těšení musí řídit každý. Vánoce způsobují to, že je spousta z nás ve shonu, stresu, aby to vše stihli, aby vše bylo dokonale připravené a načasované.

Jsou však i takoví lidé, pro které Vánoce až takový význam nemají a tudíž je ani nechtějí slavit. Přemýšlejí tedy, jak neslavit Vánoce. Rada je jednoduchá, měli by dělat přesně to, co chtějí, jako by byl kterýkoliv jiný den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *