Jak odnaučit chlapa chodit do hospody

Rate this post

Trápí vás, že váš muž chodí neustále do hospody a vy nevíte, jak ho toho zlozvyku zbavit? No upřímně, nebude to lehké, protože jej tam evidentně něco táhne a doma se mu být nechce. Jde také o to, v jakém stavu se vám muž z hospody vrací.

Pokud si jde poklábosit s kamarády a přijde domů brzy a je střízlivý, pak občas přimhuřte oko, pokud však chodí muž pokaždé vylitý jako váza, tak tu něco nehraje. Nejspíše žijete s alkoholikem a v tom případě byste toto měli začít společně řešit.

Nevím jak dalece se dá problém řešit právě s vaším mužem, ale většinou to nebývá vůbec jednoduché. Muž si stojí za svým a žena je obvykle za hysterku, která řeší každé jeho pivo. Tuto situaci by chtělo probrat nejen s vaším mužem, ale také s jeho praktickým lékařem a dobré by bylo, kdybyste společně řešili, jak se k problému postavit.

Jenže tady je velký problém a to ten, že váš muž musí chtít. Pokud sám nebude chtít, tak s ním nehne vůbec nic. Pokud vám chodí muž občasně do hospody a vám se to nelíbí, tak je třeba mu čas od času povolit. My také chodíme s kamarádkami na kávu a nelíbilo by se nám, kdyby nám toto náš muž zakazoval.

Pokud se vám vrací domu opilí a pozdě, musíte vymyslet nějáký fígl jak na něj. Prozradím vám, jak jsem na svého muže vyzrála já a musím říct, že to funguje. Bylo období, kdy se chodil bavit často a vracel se domů na mol. Já jsem samozřejmě nemohla, máme malé dítě a tak jsem si toto kompenzovala jinak.

Vždy když přišel opilí, nemělo cenu na něj nadávat, protože si myslel své a ještě jsem mu byla k smíchu a tak jsem si to kompenzovala jinak. Za každý pozdní příchod domů s opicí za krkem, jsem si za trest objednávala dárečky pro sebe na jeho jméno a to vždy celý týden.

Měla jsem z toho radost, protože koho dárky nepotěší a svého muže jsem tím řádně potrestala. Když nadával, ať to nedělám, tak jsem argumentovala, že dokud bude dělat to co se nelíbí mě, budu dělat to, co se nelíbí jemu. Dárky jsem si objednávala přes PPL, protože na poště by hrozilo, že je nevyzvedne a od té doby mám klid

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *