Jak naladit Nova Cinema

3.3/5 - (10 votes)

Nova Cinema je filmový kanál televize Nova. Své vysílání zahájila Nova Cinema v roce 2007. Tento kanál nabízí jedinečný výběr filmových titulů. Filmové tituly jsou samozřejmě v široké nabídce různých žánrů. Ve své podstatě Nova Cinema konkuruje televizi Barrandov.

Chcete si každý den vychutnat jiný filmový žánr? Dnes již neexistuje problém, právě Nova Cinema vám toto umožňuje. Ve svém programovém vysílání má Nova Cinema zařazené romantické filmy, komedie, napínavé detektivky, hollywoodské trháky. Do programového vysílání jsou rovněž zařazeny české filmy, psychologické thrillery i akční seriály. Nova Cinema dokáže svým programovým vysíláním upokojit celou rodinu i náročné filmové diváky.

Nova CinemaNova Cinema má za sebou přes 20 000 hodin úspěšně odvysílaných televizních pořadů a filmů. V příčce sledovanosti diváky zaujímá třetí místo. Zlomovým okamžikem se pro Novu Cinemu stává rok 2008. V tomto roce začíná Nova Cinema vysílat i v pozemním digitálním vysílání. Do té doby vysílal tento kanál pouze na satelitu.

Chcete – li sledovat Novu Cinemu, je nutné si ji naladit. V tuto chvílí se určitě v duchu začnete ptát – Jak naladit Novu Cinemu? Na naladění Novy Cinemy není nic těžkého. Naladit jde poměrně snadno a zvládne to každý člověk. Důležité je, aby věděl, jak správně provést naladění Novy Cinemy.

Jak naladit Nova Cinema

Ladění televizního kanálu Nova Cinema se liší podle toho, zda příjmáte televizní vysílání z digitálního pozemního vysílání, satelitu či z LED i plazmové televize. U každého odběru se lazení maličko liší, ale není to nic těžkého.

A. Jak naladit Nova Cinema – Televize se set – top boxem

Vstoupíme do ovládacího menu set-top boxu a v části nastavení zvolíme „naladit“. V sekci naladit zvolíme buď automatické, nebo manuální nalazení. Poté se Vám Nova Cinema naladí. Pokud se Vám Nova Cinema sama nenaladí, je nutné ještě zadat číslo Multiplexu 2 dle regionu, ve kterém bydlíte. Multiplex 2 je pozemní digitální vysílání pro Nova Cinema.

B. Jak naladit Nova Cinema – LED televize, plazmové televize

U těchto typů televizí je naladění Novy Cinemy otázkou páru sekund. Televize v sobě mají set – top box již zabudovaný. Stačí tedy zvolit v ovládacím menu položku automaticky naladit tv kanály. Za pár minut Vám televize najde Novu Cinemu, naladí a uloží do své paměti.

C. Jak naladit Nova Cinema – Satelitní televize

U satelitní televize stačí mít přijímač vybavený funkcí „Fast scan“. Program Nova Cinema tak automaticky naleznete v nabídce televizních kanálů. Stačí potvrdit jeho uložení a je hotovo.

Díky přechodu vysílání televizního kanálu Novy Cinemy do pozemního digitálního vysílání, se neustále zvyšuje jeho sledovanost. Vždyť málo kdo z nás, by si nechal ujít možnost sledování kvalitních filmů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *