Jak sbalit nadřízeného

5/5 - (1 vote)

Zakoukala jste se do vašeho nadřízeného a je to vážné? Pak byste jistě chtěla trávit s tímto mužem i jiné, než pracovní chvilky. Jak sbalit nadřízeného? Vypozorujte, zda se mu líbíte a podle toho začněte jednat. Vždy než do práce odejdete si dejte záležet na tom, abyste vypadala skutečně dobře.

V práci se snažte vykazovat velmi dobré výsledky, abyste na svého nadřízeného zapůsobila. Díky tomu se stanete oblíbenou a tak na vás bude vás šéf také koukat v superlativech. Sledujte jak se k vám nadřízený chová, je-li k vám pozorný je to jedině dobře.

Na nadřízeného rozhodně nezapůsobíte tak, že budete v práci dělat kopance a problémy. V první řadě se tedy skutečně snažte být jako zaměstnanec velice dobrá a úspěšná. Choďte za šéfem s novými nápady a přínosy pro vaší firmu.

Pokud cítíte, že máte u svého nadřízeného šanci, pak vyrazte do boje. Nebojte se zůstat v práci přesčas a se šéfem jako poslední, pak využijte situace, že jste zůstali v práci sami k tomu, abyste se sblížili. To však není jediná možnost jak šéfa sbalit.

Pomoci vám můžou maily, SMS, Facebook. Možností jak se sblížit s nadřízeným je mnoho, určitě využijte všechny. Nesnažte se ale tak, abyste nebyla pak zbytečně trapná. Buďte ve svém snažení opatrná a dávejte si pozor na to, co děláte, abyste to nepřehnala.

Váš nadřízený by měl být především volný, pokud má vlastní rodinu, nebo přítelkyni, nebudete to mít vůbec lehké. Pokud je sám, máte cestu otevřenou a můžete se po ní vydat. Pokud se však nepohodnete, můžete si také začít hledat novou práci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno