Jak poznáte, že vás miluje

Rate this post
By: Leland Francisco

Možná si nejste jistá láskou od svého přítele a dost možná je to proto, že vám neříká, že vás miluje. I když o tom nemluví, tak to nemusí však znamenat, že jste mu lhostejná. Je mnohem více důkazů toho, že vás má rád a nemusí se jednat pouze o slova. Že vás miluje, vám dokáže hlavně činy.

Pokud vedle něj usínáte, objímá vás ze spaní? Kdybyste pro něho nic neznamenala, tak to dělat nebude. Pokud se k vám v noci tulí a objímá vás, je to jasný důkaz toho, že vás má rád. Pokud by tam nebylo, určitě by se k vám netulil. Další důkaz toho, že vás má rád je ten, že o vás mluví i v budoucím čase, čímž vám dává najevo, že s vámi jasně počítá.

Pokud má společné plány do budoucna, tak můžete být v klidu a cítit se dobře. Představil vás rodičům? Pak máte vyhráno. Kdybyste pro něj totiž nic neznamenala, tak by se seznamováním s rodiči neobtěžoval a raději o vás mluvil jako o kamarádce.

Seznámení s rodinou a kamarády, je pro vás jasným důkazem a dobrým znamením. Možná se vám stalo, že jste se nějakým způsobem prohřešila a váš milý vám to odpustil. I to je důkaz lásky. Kdyby vás nemiloval, tak vám ani neodpustí. Bral by to jako výzvu k tomu, že vás opustí.

Slova nejsou důležitá tak, jako činy. Pokud vám neříká, že vás miluje, tak to neberte jako podpásovku, ale spíše si všímejte jeho chování. Chová-li se k vám pozorně a je-li na vás milý, určitě pro něj jste víc. Pokud s vámi plánuje budoucnost a pokud s vámi řeší program se svými kamarády, tak buďte jedině ráda. Určitě vás miluje a chce s vámi být. Neptejte se ho na to, co k vám cítí, protože muži obecně o svých citech mluví neradi. Snažte se co nejvíce zjistit z jeho chování. To vám prozradí strašně moc.

Stačí být pozorná a víte, na čem jste. Pokud s vámi chce bydlet, tak máte vyhráno. Myslí to s vámi skutečně vážně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *