Jak se zbavit dotěrného chlapa

Rate this post
By: JD Hancock

Možná jste se s tím sama setkala nejednou a nevěděla jste jak z této situace ven. Dotěrný chlap jakoby si vůbec neuvědomoval to, že je vlastně velmi trapný a vše co dělá, vás spíše obtěžuje, než aby vás to těšilo, nebo vám to lichotilo. Někdy je třeba být opravdu nepříjemná, aby to dotyčný pochopil.

Jak se vymanit z jeho spár, pokud s mužem nechcete pokračovat, nechcete, aby s vámi komunikoval a jediné, na co myslíte, je to, abyste již byla pryč a nejlépe co nejdále od tohoto muže?

Sedíte v kavárně, nebo v restauraci úplně sama a pro muže jako by to byla výzva. Honí se mu v hlavě, že pokud jste tam sama, jste nejspíše i na lovu a čekáte, že se vás někdo ujme. Okamžitě si k vám přisedá a chce vás na něco pozvat. Co s tím? Slušně jej odmítněte s tím, že na nic pozvat nechcete a že jen čekáte, než dorazí váš přítel, protože se zasekl v koloně. I když váš přítel nemá dorazit, uskutečněte fiktivní telefonát, kde příteli sdělíte, že vaše polední pauza již skončila, a tak odcházíte zpět do práce, a že se tedy uvidíte až večer.

Dotěrní chlapy jsou všude. Můžete na jednoho takového nedej bože narazit i v práci. Tady nemáte moc šancí někam utéct, a tak se domluvte s kamarádem, aby vás párkrát po práci vyzvedl a udělejte to tak, aby si toho dotěrný kolega všiml. Často také před ním pište SMS u kterých se zamilovaně usmívejte tak, aby pochopil, že na vás nemá dorážet.

Pokud vidíte, že se o vás někdo pokouší tak zvažte, jestli je skutečně tak hrozný, abyste to s ním nezkusila. Třeba to zrovna bude správný chlap, i když se vám nelíbí na první pohled. Možná vás dostane něčím později. Pokud ale víte, že ne, tak okamžitě jednejte. Některým mužům můžete říkat donekonečna ne a oni si stále myslí, že to znamená ano. V takovém případě buďte klidně i zlá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *