Jak poznám, že jsem do něj zamilovaná

Rate this post

Našla jste si muže, se kterým je vám fajn, ale nejste si jistá, jestli jste do něj zamilovaná. Jak to poznáte? Myslíte na dotyčného během dne a jsou to myšlenky příjemné? Vzpomenete si někdy na to, jak je vám spolu krásně a jak se těšíte na to, až se zase uvidíte?

To je dobrá zpráva o tom, že vám váš nový objev není lhostejný. Jak dále zjistíte, že jste zamilovaná? Představte si, že vašeho vyvoleného potkáte náhle s jinou ženou a vy nechápete proč a co se to děje. Mrzí vás to? Tak je to proto, že pro vás tento muž něco znamená.

Pípne vám textová zpráva. V duchu doufáte, že je právě od „něj“ a pokud tomu tak není tak jste z toho zklamaná? To proto, že vám na tomto člověku opravdu záleží a cítíte k němu mnohem více, než když máte jen kamaráda. Zamilovanost je široký pojem a vy nejlépe poznáte, zda se s vámi děje něco neobvyklého, nebo zda je to jen přechodné vzplanutí.

O tom, zda se jedná o zamilovanost se přesvědčíte tehdy, když jste s člověkem již delší dobu a pořád vám na něm záleží. Je to dobré znamení. Pokud nebudete zamilovaná, budete raději, když tohoto člověka neuvidíte a když vám něco napíše, bude vás to obtěžovat, nebude se vám chtít odpovídat a podobně.

Jestli vás však jeho zájem těší, nebo pokud zájem nedává dostatečně najevo a vás to trápí, tak jste nejspíše zcela jistě zamilovaná. Těšte se tedy ze společných chvil, kdy jste spolu a užívejte si toho, že vám to klape a jste spolu šťastni.

Nikdy nevíte, kdy vás takové štěstí opustí a tak se snažte užívat si každé volné chvilky k tomu, abyste spolu byli a bylo vám tak dobře. Dřív nebo později si totiž sundáte růžové brýle a uvidíte dotyčného mnohem reálněji a tím pádem začnete vidět i jeho chyby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *