Jak nejlépe vyznat lásku

5/5 - (1 vote)

Láska je velmi krásný stav, navíc, když je zamilovanost opětována a dávána jasně najevo. Jak vyznat lásku? Chcete být originální, romantický, nebo nápaditý? Pak vám dáme pár typů a rad, jak své drahé polovičce dát najevo, že ji milujete.

Lásku můžete vyznat slovem, písmem i činy. Nemusí být zrovna první máj, nebo Valentýn, abyste svou lásku vyznali, i když tato data k tomu přímo vybízejí. Abyste věděli, jak na to, čtěte. Lásku můžete vyjádřit všelijak.

Svému protějšku například můžete pod oknem vytvořit velké srdce z čajových svíček a zapálit je, po té stačí napsat SMS, ať se koukne z okna. Je to velmi nápadité a hezké a určitě to potěší každého, kdo je zamilovaný. Poslat do práce květiny je také velmi hezké, ne až tak nápadité.

Lásku můžete druhému vyznat i na sociální síti, kdy si to přečtou všichni vaši přátelé, i přátelé vašeho protějšku, je to také velmi pěkné. Co je originální? Například když si zaplatíte pokoj v romantickém hotelu, do kterého necháte dát spousty květin, láhev šampaňského a nějáký malý dáreček na památku.

Lásku můžete vyznat i například v rádiu, kdy do éteru necháte zahrát svému milovanému protějšku jeho oblíbenou písničku se vzkazem, že jej milujete. Nápadů, jak vyznat lásku je mnoho, stačí se jen zamyslet a určitě vás něco napadne.

Máte-li prostředky na velmi originální a netradiční vyznání lásky, jděte do toho. Jen nezapomínejte, že všeho moc škodí a tak si raději dávejte na skutky a slova pozor, protože je-li si protějšek vaší láskou až moc jistý, nikdy to nebývá dobře. Může vás využívat, nebo si dělat cokoli, protože bude vědět, že mu bude vždy odpuštěno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *