Jak nejlépe vyznat lásku

5/5 - (1 vote)

Láska je velmi krásný stav, navíc, když je zamilovanost opětována a dávána jasně najevo. Jak vyznat lásku? Chcete být originální, romantický, nebo nápaditý? Pak vám dáme pár typů a rad, jak své drahé polovičce dát najevo, že ji milujete.

Lásku můžete vyznat slovem, písmem i činy. Nemusí být zrovna první máj, nebo Valentýn, abyste svou lásku vyznali, i když tato data k tomu přímo vybízejí. Abyste věděli, jak na to, čtěte. Lásku můžete vyjádřit všelijak.

Svému protějšku například můžete pod oknem vytvořit velké srdce z čajových svíček a zapálit je, po té stačí napsat SMS, ať se koukne z okna. Je to velmi nápadité a hezké a určitě to potěší každého, kdo je zamilovaný. Poslat do práce květiny je také velmi hezké, ne až tak nápadité.

Lásku můžete druhému vyznat i na sociální síti, kdy si to přečtou všichni vaši přátelé, i přátelé vašeho protějšku, je to také velmi pěkné. Co je originální? Například když si zaplatíte pokoj v romantickém hotelu, do kterého necháte dát spousty květin, láhev šampaňského a nějáký malý dáreček na památku.

Lásku můžete vyznat i například v rádiu, kdy do éteru necháte zahrát svému milovanému protějšku jeho oblíbenou písničku se vzkazem, že jej milujete. Nápadů, jak vyznat lásku je mnoho, stačí se jen zamyslet a určitě vás něco napadne.

Máte-li prostředky na velmi originální a netradiční vyznání lásky, jděte do toho. Jen nezapomínejte, že všeho moc škodí a tak si raději dávejte na skutky a slova pozor, protože je-li si protějšek vaší láskou až moc jistý, nikdy to nebývá dobře. Může vás využívat, nebo si dělat cokoli, protože bude vědět, že mu bude vždy odpuštěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno