Jak být oblíbená v kolektivu

Jak být oblíbená v kolektivu
Rate this post

Jak být oblíbená v kolektivu

Jak být oblíbená v kolektivu
Jak být oblíbená v kolektivu
Toužíte po tom být oblíbená a mít kolem sebe spousty přátel? Pak pro to musíte také něco udělat. Dáme vám pár rad jak být oblíbená v kolektivu.
Nikdy se neotáčejte k nikomu zády, když potřebuje s něčím pomoc. Když si myslíte, že sama dotyčnému pomoc nezvládnete, pomozte mu najít alespoň někoho, kdo mu pomoci dokáže. Vaše snaha se bude cenit, i když uděláte jen minimum.

Buďte vtipná a bavte se.

Není nic horšího než nabroušená a věčně nespokojená žena, které neustále něco vadí. Berte vše s nadhledem a snažte se vždy situaci zlehčit. Pokud možno vložte do toho humor, ať se nad danou situací můžete společně s ostatními zasmát.

Nepomlouvejte a to nikdy!!!

Pokud za vámi přijde někdo s pomluvami, přehlížejte ho a rozhodně si nepřidávejte svou trošku do mlýna. Nejhorší je faleš a ta vyjde brzy na povrch. S falešnou tváří rozhodně oblíbenost v kolektivu nezískáte.
Vymyslete plán, do kterého se s radostí ostatní zapojí. Nevyrazíme si všichni společně na bowling? Nezajdeme v sobotu do kina a pak někam posedět? Zábava je důležitá a kdo jí umí rozjet, ten je král. Bavte se a nepřipomínejte nikomu jeho starosti. Naopak se jej snažte od starostí odreagovat.

Chvalte a lichoťte.

Kamarádka má nový svetr a právě v něm za vámi přišla? Pochvalte jí ho, zeptejte se kde tak krásný svetr pořídila a vystřihněte jí kompliment, že jí svetr moc sluší. Tato slova každý rád slyší.
Buďte přátelská, milá, usměvavá a vstřícná k ostatním. Budete oblíbená a okolí vás bude mít rádo. Buďte připravená vždy podat pomocnou ruku, pokud to vaše blízká osoba bude potřebovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *