Jak otěhotnět – babské rady

Rate this post
By: Joe Goldberg

Otázka těhotenství většinou trápí ženy. Pokoušíte se již nějaký ten čas otěhotnět a nedaří se vám? Pokoušíte se o miminko a vytoužené dvě čárky se pořád nechtějí objevit na těhotenském testu? Nepropadejte panice, že se vám zatím nepodařilo otěhotnět. Zkuste tolik nemyslet na to, že chcete otěhotnět.

Samozřejmě, že můžete vyzkoušet i rady pro otěhotnění. Většinou se jedná o rady, které používaly naše babičky. Proto také nesou označení babské rady. V článku vám přineseme přehled některých rad jak otěhotnět – babské rady. Ne nadarmo se říká, že generace našich babiček věděla moc dobře, jak si poradit s otěhotněním.

Jak otěhotnět – babské rady

1. Bylinky

Chcete-li otěhotnět, vyzkoušejte bylinky. Každá babička by vám poradila, ať vypijete odvar z maliníku a kontryhelu. Pokud nepomůže tento odvar, nezoufejte. Vyzkoušet můžete pití a pojídání mateří kašičky. Do měsíce se podaří otěhotnět.

2. Pijte kafe

Tato babská rada říká, že pokud muž vypije dvě hodiny před pohlavním stykem kávu, nebo jiný nápoj obsahující kofein, zrychlí tak své spermie. Spermie tak budou rychlejší, nabuzenější a úspěšnější.

3. Svíčka

Tato babská rada nám říká, že by žena po pohlavním styku měla udělat svíčku. Pokud žena udělá po pohlavním styku na 30 minut svíčku, otěhotní snáze.

4. Milování po ránu

Rada říká, že mezi šestou a devátou hodinou ranní je nejlepší doba pro otěhotnění. Žena, která chce otěhotnět, si má v tuto dobu dopřát pohlavní styk s parterem.

5. Milování na neobvyklých místech

Vyzkoušejte změnu místa pro milování. Vyzkoušejte třeba vanu. Tato změna může pomoci k rychlejšímu otěhotnění.

6. Tučné mléčné výrobky

Ženy snažící se otěhotnět by měly více jíst tučné mléčné výrobky.

7. Nestresovat se

Nestresujte sebe ani partnera. Neberte milování jen jako povinnost počíst dítě. Nemyslete na otěhotnění a oddejte se dlouhému milování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *