Jak zabalit dárky

Rate this post

Nákup vánočních dárků jste zvládli, nakoupili jste to, co si myslíte, že druhému udělá radost a tak tuto povinnost už máte z krku, ale na řadě je ještě balení dárků. A to nebývá zrovna jednoduché. Zabalit pěkně dárek vám může dát pořádně zabrat a někdy to pro někoho může být těžší, než vymyslet, co by měl koupit. Obzvláště pak, jste-li muž. Pokud si na to netroufáte, pak raději poproste někoho, kdo by pro vás dárky zabalil, nebo využijte dárkovou službu, která je ve velkých obchodních domech, nebo úplně nejjednodušší řešení je, že dáte dárek do dárkové taštičky, kterou si koupíte.

Jenže někdo chce být výjimečný i tehdy, když dáreček předává a proto si dává velmi záležet na to, jak dárek zabalí. Chce to vymyslet něco zajímavého? V první řadě myslete na to, jaký balicí papír použijete a k němu vyberte i stuhu. Jestliže je papír vícebarevný, rozhodně zvolte stuhu, která bude mít jen jednu barvu, jestliže je balící papír jednobarevný, můžete jej doplnit barevnými stuhami s různými motivy, ale vše k sobě musí ladit. Pokud je stuha širší, vypadá zajímavěji. Do mašle pak můžete vložit malé vánoční kouličky, vločku, větývku, či cokoliv jiného, co bude vypadat zajímavě a atraktivně. Hledejte insp irace, nebo povolte uzdu své fantazii. Dárek pak popište pěkným a úhledným písmem, nebo si vytiskněte na počítači nějaké pěkné, zajímavé písmo a nadepište dárek, aby se vědělo, komu patří.

Pokud máte malé děti, tak na balíček nalepte jejich fotku. Toto je můj vlastní nápad a skutečně se ujal. Moje 5tiletá dcera tak ví přesně, komu jaký dárek patří a tak nám je u stromečku přiděluje a má z toho hroznou radost. Kromě dárkových tašek existují také velmi pěkné krabice, do kterých můžete dárek vložit a na vrch už stačí umístit pouze mašli. Obchodníci moc dobře vědí, že balení dárků je pro spousty z nás oříšek a tak se snaží to vše co nejvíce ulehčit dárkovými taškami a krabičkami, abychom měli po starostech. Nebudete-li chtít dárky balit, pak stačí, když koupíte pěkný papírový výrobek, do kterého dárek uložíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *