Jak jezdí PPL

Rate this post
By: Marcel van Schooten

Pokud jste si objednali balíček a jako dopravce jste zvolili přepravní společnost PPL, tak by vás jistě zajímalo, jak PPL jezdí a jak se k vám dostane. PPL má tu výhodu, že vám o sobě dá vědět a avizuje se dopředu. To znamená, že pokud pro vás má PPL balíček, pak vám ráno pošlou SMS, ve které vám sdělí čas, kdy budou na vaší adrese.

Pokud se vám čas nehodí, můžete na číslo, ze kterého vám SMS přišla zavolat a domluvit si jiné místo, na kterém se s dopravcem sejdete. PPL své balíky nikam neukládá a vyzvednout si je můžete pouze přímo od přepravce, který se s vámi spojí a domluví v případě, že se vám čas ani místo nehodí, místo schůzky tam, kde budete potřebovat.

PPL vás prostě vždy dožene. Pokud chcete poslat balík přes PPL, tak nemusíte nikam chodit, což je obrovská výhoda. Vy pouze vyplníte online formulář na stránkách PPL a poté si dopravce vyzvedne zásilku přímo u vás, kde pak zaplatíte výši poštovného a o nic více se nemusíte starat.

PPL je o něco výše než Česká pošta, která se však snaží na druhou stranu své služby zkvalitňovat a díky tomu, šlape PPL na paty. Většinou doba dodání je velmi krátká a z pravidla je balík druhý den u adresáta. PPL je cenově přibližně stejná, jako Česká pošta.

Pokud si něco objednáváte, máte možnost vybrat si dopravce, chcete-li, aby za vámi přijel kamkoliv, pak si zvolte jako přepravního dopravce právě PPL. V některých případech PPL umožní i platbu kartou a nikoliv jen v hotovosti, což je také určitě výhoda.

Přes dopravní společnost PPL tedy můžete balíčky odesílat, ale i přijímat a vše velmi pohodlně, online z domova, nebo ze zaměstnání, prostě odkudkoliv a kamkoliv. PPL je na trhu jedna z největších přepravní společností a skvělý konkurent České pošty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *