Jak najít bezdrátovou síť

Rate this post

Jste v místech, kde je bezdrátová síť a vy byste se rádi připojili k internetu? Jak najdete bezdrátovou síť? Bezdrátovou síť najdete celkem snadno. Je však nutné se připojit k internetu i pomocí hesla. Jen málokdy je bezdrátová síť nezabezpečená.

wi-fiV menu mobilního telefonu, nebo tabletu si najedeme na nastavení, poté zvolíme kolonku bezdrátové sítě a pak si zvolíme nastavení Wi-Fi, pokud toto rozklikneme, v možnostech uvidíme samotné Wi-Fi a tam navolíme připojit. Také se nám ukáží sítě Wi-Fi, pokud se nám zobrazí nezabezpečená síť, pak klikneme na ní a dáme připojit.

Horší to je tehdy, když se nám ukáží jen zabezpečené sítě a my nevíme heslo. Proto se budeme snažit heslo zjistit. Pokud jste někde v restauraci, hotelu, či jiném zařízení, poproste obsluhu o heslo k Wi-Fi v případě, že se nepřipojíte automaticky.

Pokud se potřebujete připojit k bezdrátové síti přes svůj počítač, nebo notebook, pak klikněte na nabídky v pravé spodní liště. Tam uvidíte znak který hlásí připojení, na ten klikneme a vyjede nám nabídka bezdrátových sítí v okolí. Připojíme se pomocí hesla, najdeme-li nezabezpečenou síť, pak se připojíme k ní.¨

Dnešní život bez internetu je skutečně těžký a tak si ho už jen těžko dovedeme představit, proto hledáme možnosti, jak se připojit a být online prakticky kdekoliv. Internet je droga, bez které si již nedokážeme představit svůj život. Alespoň většina z nás to tak má.

Kdo není nervózní, když nemá signál, když spadne síť a podobně. Asi každý z nás. Proto chceme být online všude, kde to je možné. Hledáme tedy jak a kde najít bezdrátové sítě, které nám připojení k internetu umožní tak, abychom v online světě nechyběli .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *