Zažádejte si o sms půjčku

Rate this post

I pokud máte pravidelný příjem, snadno se může stát, že budete potřebovat naléhavě získat půjčku na určitý obnos peněz. Řešit vše přes banku by ale zabralo hodně času. Proto vám v tento moment může pomoci sms půjčka.

V čem sms půjčky spočívají? Pro jejich získání stačí udělat pouze několik jednoduchých kroků. Nejprve si založíte účet, na který zadáte své údaje, jako jméno, rodné číslo, číslo mobilního telefonu a další. Aby vám příslušná výše této sms půjčky byla udělena, musíte dále splňovat další kritéria, jakožto být občanem České republiky, být ve věku dvaceti až šedesáti osmi let a také nesmíte být v prodlení s vlastními úvěry.

Další postup rychlých sms půjček je již snadný. Stačí zaplatit registrační poplatek ve výši jedné koruny. Ten platíte pouze jednou a slouží spíše jako informativní nástroj, že zapsaný bankovní účet patří opravdu vám. Pokud máte vlastní účet u některých z těchto bank: Česká spořitelna, Fio banka, GE Money Bank, nebo Komerční banka, bude vám připsán ještě ten stejný den. U výše zmíněných účtů sms půjčky mají vedené vlastní účty, proto bude transakce rychlejší.

Kolik si vlastně přes tyto sms půjčky můžete půjčit? Jedná se o částky od 100 Kč do 6 000 Kč. Pokud částka překročí více než 4 999 Kč, budeme potřebovat podepsat speciální rámcovou smlouvu o úvěru. Obecně ale pro udělení sms půjčky není třeba žádného ručitele, ani záruky. Čerpat můžete pouze jednu sms půjčku zároveň. Zpoplatnění sms zprávy při žádání o půjčku se vždy odvíjí od vašeho vlastního tarifu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *