Jak nenaletět lichvářům

Rate this post

Lichváři jsou postrachem pro každého, kdo s nimi již měl co do činění. Dokáží člověku doslova zničit život. Jak nenaletět lichvářům je rada jednoduchá. Nepůjčujte si od nich, nebo svůj dluh co nejrychleji zaplaťte, dokud vás nezničí.

Nemluvíme o fyzické likvidaci, i když samozřejmě do toho, jak to chodí nevidím, ale mluvím o finanční a tudíž i psychické likvidaci, kdy se díky lichvářům dostanete do obrovských problémů, přičemž můžete přijít úplně o vše a dokonce i o to, co vlastně vůbec nemáte.

By: thefixer

Pokud se chcete vyhnout lichvářům, pak si půjčujte pouze od seriózních a důvěryhodných zdrojů. Lichva vás může dostat do mnohem větších problémů, než ve kterých jste teď, proto si půjčku od lichvářů hodně dobře promyslete. Zvažte fakt, jak moc dané peníze potřebujete a zda jste schopni je vrátit co nejdříve.

Úroky jsou pak tak velké, že se z nich jen tak nevyhrabete. O půjčku tedy nejprve požádejte v bance, pokud vám jí z jakéhokoliv důvodu banka neschválí, pak raději něco prodejte, nebo zastavte, ale peníze od lichvářů si neberte. Je to příliš velký risk.

Berte to tak, že do problémů můžete velmi lehce dostat nejen sebe, ale i svojí rodinu a to je přeci něco, co vám za to nestojí. Uvažujte při půjčce logicky, nikdy ne unáhleně a své rozhodnutí si hodně promyslete, protože je to pro vás nesmírně těžký krok do neznáma a hlavně do propasti.

Raději si cokoliv odřekněte, než abyste se upsali lichvářům. Nikdy nevíte, jak moc toho pak můžete litovat a co vše se vám může ve finále stát. Lichva je nezákonná, ale v naší republice jsou zákony postaveny velmi špatně a tak tu prostě stále je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *